lek. med. Danuta Jachimczyk-Prociak

"Specjalizacja - ginekologia i położnictwo. W 1989 roku ukończyła studia medyczne Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Doświadczenie zawodowe ...

Doświadczenie zawodowe zdobyła dzięki wieloletniej pracy w Poradni Ginekologicznej Centrum Medycyny Profilaktycznej, Zespole Lecznictwa Otwartego ""Nowa Huta"", krakowskich centrach medycznych: FALCK, Scanmedis, Hipokrates, a także w Poradni Ginekologicznej przy Zakładach Przemysłu Cukierniczego ""Wawel"".
Posiada doświadczenie w wykonywan...

A ja zdecydowanie odradzam panią dr Danuta Jachimczyk, byłam u niej dwa razy. Po pierwszej wizycie byłam nawet zadowolona, przeprowadziła solidny wywiad jak żaden inny mój wcześniejszy lekarz. A byłam już u wielu, gdyż mam ponad 40 lat i dwa razy rodziłam. Jedynie z czego NIE byłam zadowolona, to to, że bardzo bolało mnie gdy robiła USG TV. Wcześniej nigdy nie czułam bólu podczas tego badania. Niestety zachwyt nad tą panią prysł po drugiej wizycie. Ponieważ mam tendencję do torbieli jajników, to zaleciła mi terapię hormonalną za pomocą krążka (antykoncepcja hormonalna). Zapewniała, że są same zalety stosowania, że pomoże na torbiele, na moje migreny i jeszcze kilka innych moich dolegliwości. Jak zapytałam czy powinnam zrobić jakieś badania przed rozpoczęciem stosowania, to tylko zapytała czy mam nadciśnienie. Powiedziałam, że nie, więc stwierdziła, że nic nie muszę robić. Po założeniu krążka miałam migrenę za migreną, a po kilku zaledwie dniach dostałam zakrzepicę. Skończyło się szpitalem i serią zastrzyków w brzuch. Potem wiele kontrolnych wizyt u specjalistów (prywatnych) i badań USG. Nigdy więcej do tej pani nie pójdę. Lekarze do jakich potem trafiałam m.in. chirurdzy naczyniowi i ginekolodzy mówili, że po 40-stce nie wolno zapisywać takich hormonów. Dziwne, że ta pani o tym nie wiedziała. ODRADZAM !!!!!

Mam, dopiero 21 lat, za sobą kilka poważnych schorzeń ginekologicznych (torbiele, zapalenia jajników). Chodziłam do kilku lekarzy (3), ale dopiero Pani Danuta okazała się prawdziwa profesjonalistką. Polecam ja wszystkim koleżankom, bo jest najlepszym lekarzem jakiego znam, pod każdym względem :)

Serdecznie polecam. Bardzo miła i CIEPŁA kobieta. Jest moim ginekologiem od prawie 3 lat i nie zamieniłabym jej na żadnego innego.

Bardzo ciepła i miła osoba. Przy pani doktor nawet o sprawach trudnych jakoś łatwiej rozmawiać

bardzo dobra i kompetentna pani ginekolog,przy tym ciepła i sympatyczna kobieta.polecam

wspaniała lekarka, miła i kompetentna, polecam kobietom które chcą prowadzić u niej ciąże