3,7

A Ja nie mogę od miesiąca się zarejestrować , bo włącza się automat że jest wyłączony telefon albo Pani rejestratorka mówi że mają na dany tydzień limit wyczerpany,chciałem iść prywatnie.i słyszę we wtorek że Pani mnie nie zarejestruje na kolejny poniedziałek.W poniedziałek i wtorek w kolejnym tygodniu telefon wyłączony.Czy ktoś zna kogoś KOMPETENTNEGO.PROSZĘ O NAMIAR.NIE MIAŁEM MOŻLIWOŚCI POZNAĆ PANI DOKTOR,ALE JEJ KADRA, MÓWI O JEJ PODEJŚCIU I KOMPOETENCJACH.PRZYKRE

Polecam wszystkim. leczę się u Pani Doktor od niedawna ale już są efekty leczenia. Mimo, iz nie jestem nastolatką mam problemy z cerą. Po miesiącu stosowania się do zaleceń i zażywania antybiotyku widzę dużą poprawę.

WSPANIAŁY LEKARZ, WIELE LAT LECZY MOJE DZIECKO, PANI DOKTOR NIGDY MNIE NIE ZAWIODŁA. WIELE BADAŃ WYKONUJE ZA NIESAMOWICIE NISKĄ CENĘ A WIZYTY SĄ WIELOKROTNIE DARMOWE LUB ZA 30 ZŁ. WIEDZA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE !!!

lekarz bardzo dobrze podchodzi do pacjenta opowie zawsze co będziemy robić i ile jeszcze takich badań będe miała to tyle co do lekarza a co do rejstracji to niemorzna się dodzwonić albo zajenty albo odrzucają lub linia jest uszkodzona.

Po wielu wizytach u innych lekarzy dopiero mój synek otrzymał odpowiednią pomoc u Pani doktor. Od pół roku leczymy się pod nazorem pani Kallas i wszystko wraca powoli do normy. Leki skutkują i sa dowodem na wiedzę jaką lekarz posiada-leki robione.

jestem bardzo zadowolana POLECAM. MOja córka która po poprzednich wizytach u soecjalistów bała sie po prostu lekarzy gdyz testy skórne kojarzyły jej sie z bólem po kilku wizytach u pani doktor nawet zrobiła dle nniej rysunek. Pani doktor ma dobre podejscie do dzieci dobry kontakt zrozumiale tłumaczy działania i zalecenia.

jestem bardzo zadowolana

Tak niby dobry lekarz a odmówiono nam wizyty z (1.5rocznym) dzieckiem.Prawdopodobnie ma mięczaka zakaźnego,i nie zechcieli temu dziecku pomoc, stwierdzając ze nie maja terminu.A mi wydaje się ze po prostu maja za dużo kasy na kacie.Powinna być to hańba dla lekarza odmawiając dziecku pomocy.

p. Kallas jest wspaniałym lekarzem . Mimo tego , ze nie kazdy ma do niej zaufanie ma bardzo dzuo pacjentów których z pewnością umie wyleczyć .

Wspaniały lekarz, kompetentna, miła, nigdy nie odmówi w potrzebie za malutką kasę lub za darmo !!!! Pełen profesjonalizm, tacy lekarze to skarb !!!

polecam tego lekarza, jeszcze nigdy nie zawiodłam się na pani dr

polecam tego lekarza, jeszcze nigdy nie zawiodłam się na pani dr

Wciąż poszukujesz "Wenerolog Nakło nad Notecią"?

Bolesława Krzywoustego 1
89-100 Nakło nad Notecią