dr n. med. Danuta Kencka

Dermatolog

3,9

Moja córka ma problemy z cerą trądzikową. Jesteśmy po 2 wizytach i widać bardzo znaczącą poprawę na twarzy mojego dziecka. Bardzo profesjonalne podejście, dobrane leki, i odpowiednia diagnoza. Pani dr. przesympatyczna i bardzo miła. Z czystym sercem polecam, rzadkość trafić na takiego lekarza. Pozdrawiam.

Ta lekarka uratowała mi niemalże życie dlatego złego słowa nie napisze. Jak już reszta konowałów nie wiedziała co sie ze mną dzieje ona od razu wykryła od czego mam zmiany skórne. Po lekach jakie mi przepisała przeszło. Jeszcze 2-3 miesiace i byłbym trup.

Dziś byłem u tej lekarki, przychodnia Lux Med przy Migdalowej 4. Odniosłem wrażenie, że bardzo przeszkadzałem lekarce w czytaniu książki - gdy wchodziłem do gabinetu odkładała ją na stół. Tytułu niestety nie dostrzegłem, bo była "opakowana" w gazetę :/ 20 minut czekałem pod gabinetem, w którym miał być pacjent... a tam nie było nikogo (oprócz lekarki i jej książki). Po wejściu na umówiony zabieg wypalania brodawki ciekłym azotem lekarka stwierdziła że na ten zabieg trzeba się "specjalnie umawiać" i nie patrząc na zmiany skórne wypisała receptę, nie informując mnie nawet ...

Dziś byłem u tej lekarki, przychodnia Lux Med przy Migdalowej 4.
Odniosłem wrażenie, że bardzo przeszkadzałem lekarce w czytaniu książki - gdy wchodziłem do gabinetu odkładała ją na stół. Tytułu niestety nie dostrzegłem, bo była "opakowana" w gazetę :/ 20 minut czekałem pod gabinetem, w którym miał być pacjent... a tam nie było nikogo (oprócz lekarki i jej książki). Po wejściu na umówiony zabieg wypalania brodawki ciekłym azotem lekarka stwierdziła że na ten zabieg trzeba się "specjalnie umawiać" i nie patrząc na zmiany skórne wypisała receptę, nie informując mnie nawet o tym co to jest i jak należy stosować. Gdy jednak zażądałem zabiegu najpierw zaczęła marudzić że chyba nie ma azotu (!), a gdy już znalazła (uprzednio informując chyba wszystkich na korytarzu, że taki jeden domaga się zabiegu) poinformowała że w 50% przypadków zostaną duże, trwałe przebarwienia na skórze... Po tym stwierdzeniu wyszedłem.
Efekt: zmarnowane czas, zmarnowany wieczór który mogłem inaczej wykorzystać, konieczność poświęcenia dodatkowego czasu na wizytę u kompetentnego lekarza.
Swoją drogą.. chciałbym mieć pracę, w której by mi płacili za czytanie książek...

Pani Doktor Kencka jako jedyny dermatolog pomogła mi skutecznie pozbyć się brzydkiego, bordowego śladu na twarzy po odmrożeniu. Przepisała mi receptę na lek do specjalnego przygotowania w aptece, wszystko dokładnie objaśniła, jak i ile czasu stosować. Lek był bardzo skuteczny, nie mam najmniejszego śladu po odmrożeniu, a wszyscy poprzedni dermatolodzy bezradnie rozkładali ręce. Pani Doktor Kencka jest przy tym bardzo życzliwą i cierpliwą Osobą. Zdecydowanie polecam.

Bardzo kompetentny lekarz. Jestem pod opieką Pani doktor od 2 lat. Jako pierwszy z dermatologów pomogła mi uporać się z uciążliwymi przypadłościami skóry, wcześniej zlecając szereg badań z krwi i testów, które w 100% potwierdziły wstępną diagnozę. Gorąco polecam.

Bardzo rzeczowa, kompetentna i z dużym doswiadczeniem. Nie jest wylewna ale jest uprzejma. Jest tez cierpliwa, spokojna. Moj przypadek jest nieuleczalny wiec wiele nie moglam oczekiwac ale podjete kroki pomogly zlagodzic objawy i zaleczyc chorobe. Polecam szczerze.

Bylem na pierwszej wizycie u tej Pani. Na pierwszy rzut oka, wyglada na osobe bardzo kompetentna. Zobaczymy jak bedzie dalej.

szukałem przez kilka lat kogoś kto wyleczy mnie z trądziku. Biegałem od gabinetu do gabinetu bezskutecznie. Dr Kencka bez wahania zaproponowała odpowiednie leczenie. jestem bardzo zadowolony. Szkoda tylko, że wcześniej nie spotkałem tego lekarz, uniknąłbym blizn jakie już pozostały po leczeniu u wielu lekarzy. Polecam

Byłam u tej lekarki po porazce z innymi dermatologami. okzalo sie ze jest rewelacyjna, madra kobieta, potrafi uspokic pancjeta. jest swietna w swojej dziedzinie. polecam !!!

polecam, bardzo dobry lekarz choć mało rozmowna trzeba dopytać o wszystko i wtedy śpiewa jak na spowiedzi