dr n. med. Danuta Kleniewska

2,4
2,4
1,6
2,6

Czy Pani doktor gdzieś jeszcze przyjmuje ? Najlepszy lekarz dermatolog z jakim miałam styczność. Wizytę miałam parę lat temu i do teraz szukam tak dobrego lekarza.

TRAGEDIA!!!! wiedza nieaktualna, tak jak ta pani, nie potrafi nawet wypisać recepty. Wypisała nam dwie, żadna nie była OK. Szkoda pieniędzy, nerwów i straconego czasu. Nigdy więcej!!!

arogancka, nieprzyjemna, pacjenta ma za zło konieczne nie polecam

arogancka, nieprzyjemna,
pacjenta ma za zło konieczne
nie polecam

Bardzo niemiła lekarz, spławiajaca pacjentow. W ogole mnie nie wysłuchała. Do tego chyba slepa skoro na 2 cm blizne po jakichs grudkach mowi - ja tu objawow dermat. nie widze. Dodam jeszcze ze kazała mi sie ubrac (górna czesc) poza gabinetem, w niezbyt ciepłej poczekalni gdzie czekali inni pacjenci. Odradzam zdecydowanie !!!

Bardzo kompetentna, tylko czasem niezbyt miła

Bardzo kompetentna, tylko czasem niezbyt miła