lekarz Danuta Komurkiewicz-Węglarz

Lekarz rodzinny

Pełen profesjonalizm, krótkie kolejki, rozsądne i empatyczne podejście. Leczymy się u Pani doktor od 11 lat.

Szczerze polecam Panią doktor.Moje dziecko mimo choroby chętnie idzie na wizytę do Pani Doktor.Mimo że zmieniliśmy miejsce zamieszkania nadal leczymy naszego synka u dr. Węglarz:)Wspaniały lekarz!!!

Rewelacyjny Lekarz, chodziłam od dziecka. Gorąco polecam.

Rewelacyjny Lekarz, chodziłam od dziecka. Gorąco polecam.

Wspaniała, ciepła, serdeczna i kompetentna Pani Doktor. Pracuje z oddaniem i poświęceniem.Moje dzieci są przez Panią Doktor leczone od kilkunastu lat i mimo,iż należą do osób dorosłych:córka ma 28 lat, a syn 22, to nie wyobrażają sobie leczenia przez innego lekarza. Pani Doktor jest dla nich super profesjonalna,najlepsza i niezastąpiona!!!

wspaniala pani doktor..od urodzenia prowadzila corke gabe ktora ma teraz 14 lat i naszego jasia 4 latka..jaś z chęcia do niej chodzi mimo choroby:) jutro idziemy na kontrole po zapaleniu oskrzeli z ktorego dzieki pani doktor udalo nam sie wyjsc bez antybiotykow: pediatra z powolania i tyle:)

pediatra z powolania i tyle:)

Znakomity fachowiec, wspaniała osoba. Leczę u niej dwoje swoich dzieci. Każdemu życzę takiego pediatry.

szczerze polecam panią doktor - leczę u niej zawsze dwójkę moich dzieci i nie mam żadnych zastrzeżeń.

Pani doktor jest świetna: kocha dzieci, szanuje rodziców, a przede wszystkim jest znakomitym specjalistą. Słucha z uwagą, podchodzi holistycznie do objawów, dokładnie ogląda małego pacjenta, w razie potrzeby kieruje na dodatkowe badania. Niedawno przeprowadziliśmy się 35 m za Kraków, ale pediatry nie zmienimy!

Dr Danuta Kumurkiewicz-Węglarz jest lekarzem medycyny rodzinnej- pediatrą. Czysty profesjonalizm z ogromną mocą serca przy podejściu do pacjenta...