lekarz Danuta Komurkiewicz-Węglarz

Lekarz rodzinny

Szczerze polecam Panią doktor.Moje dziecko mimo choroby chętnie idzie na wizytę do Pani Doktor.Mimo że zmieniliśmy miejsce zamieszkania nadal leczymy naszego synka u dr. Węglarz:)Wspaniały lekarz!!!

Rewelacyjny Lekarz, chodziłam od dziecka. Gorąco polecam.

Rewelacyjny Lekarz, chodziłam od dziecka. Gorąco polecam.

Wspaniała, ciepła, serdeczna i kompetentna Pani Doktor. Pracuje z oddaniem i poświęceniem.Moje dzieci są przez Panią Doktor leczone od kilkunastu lat i mimo,iż należą do osób dorosłych:córka ma 28 lat, a syn 22, to nie wyobrażają sobie leczenia przez innego lekarza. Pani Doktor jest dla nich super profesjonalna,najlepsza i niezastąpiona!!!

wspaniala pani doktor..od urodzenia prowadzila corke gabe ktora ma teraz 14 lat i naszego jasia 4 latka..jaś z chęcia do niej chodzi mimo choroby:) jutro idziemy na kontrole po zapaleniu oskrzeli z ktorego dzieki pani doktor udalo nam sie wyjsc bez antybiotykow: pediatra z powolania i tyle:)

pediatra z powolania i tyle:)

Znakomity fachowiec, wspaniała osoba. Leczę u niej dwoje swoich dzieci. Każdemu życzę takiego pediatry.

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Kraków"?

Słomczyńskiego 18/47

Scanmed Universum przy Politechnice Krakowskiej
Warszawska 24

Anna Stefura

Lekarz rodzinny
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Kozłówek" Sp. z o.o.
Na Kozłówce 29

Grzegorz Pawlik