dr n. med. Danuta Kovger

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Najlepsz dentystka z jaka mielismy do czynienia w Polsce! Ale rowniez za granica! Polecamy Pania Kovger zdecydowanie!:)

Pani doktor, jest bardzo kompetentną i cierpliwą osobą. Uspakaja wszytko tłumaczy, wreszcie się nie boję, zdecydowanie polecam jej usługi

Jest kompetentnym i godnym polecenia lekarzem. Ma wspaniałe podejście do dorosłych i dzieci.

Długo szukałam stomatologa (przeprowadzka do nowej dzielnicy) i p. Kovger polecił mi kolega- a ja polecam ją każdemu komu zależy na pięknych zębach-to prawdziwa mistrzyni-cierpliwa, kompetentna, przesympatyczna, naprawdę warto skorzystać z jej usług!

Chciałbym polecić Panią Doktor, która leczyła moje zęby w Instytucie Stomatologii na Pomorskiej. Na mieście niestety nikt nie chciał podjąć się powtórnego leczenia kanałowego kilku moich zębów. Szczęśliwie natrafiłem na Panią Kovger. Widać, że ma pojęcie i doświadczenie w tym co robi. Koszt niestety nie należał do tanich (1 kanał 220zł+ 130zł wypełnienie światłem) no ale czego się nie zrobi dla swoich zębów :-)) Ogólnie interesuje się pacjentem podczas wizyty,przedstawia szczegółowo przebieg leczenia. A efekt końcowy jest imponujący ! Jeżeli szukacie profesjonalisty to wiem,że Pani Doktor jest godna polecenia.

A efekt końcowy jest imponujący !
Jeżeli szukacie profesjonalisty to wiem,że Pani Doktor jest godna polecenia.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Łódź"?

JMC Medcyna i Stomatologia
ulica Złotno 34