dr n. med. Danuta Kovger

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Fantastyczny lekarz, polecam wszystkim, zarówno dzieciom jak i dorosłym. Bardzo fachowe porady i miła atmosfera.

Punktualnie. Precyzyjnie.Delikatnie. Po wytłumaczeniu, wiem jakie błędy popełniałem w higienie zębów. PROFESJONALNIE

Punktualnie. Precyzyjnie.Delikatnie.
Po wytłumaczeniu, wiem jakie błędy popełniałem w higienie zębów.
PROFESJONALNIE

Najlepsz dentystka z jaka mielismy do czynienia w Polsce! Ale rowniez za granica! Polecamy Pania Kovger zdecydowanie!:)

Pani doktor, jest bardzo kompetentną i cierpliwą osobą. Uspakaja wszytko tłumaczy, wreszcie się nie boję, zdecydowanie polecam jej usługi

Jest kompetentnym i godnym polecenia lekarzem. Ma wspaniałe podejście do dorosłych i dzieci.

Długo szukałam stomatologa (przeprowadzka do nowej dzielnicy) i p. Kovger polecił mi kolega- a ja polecam ją każdemu komu zależy na pięknych zębach-to prawdziwa mistrzyni-cierpliwa, kompetentna, przesympatyczna, naprawdę warto skorzystać z jej usług!

Chciałbym polecić Panią Doktor, która leczyła moje zęby w Instytucie Stomatologii na Pomorskiej. Na mieście niestety nikt nie chciał podjąć się powtórnego leczenia kanałowego kilku moich zębów. Szczęśliwie natrafiłem na Panią Kovger. Widać, że ma pojęcie i doświadczenie w tym co robi. Koszt niestety nie należał do tanich (1 kanał 220zł+ 130zł wypełnienie światłem) no ale czego się nie zrobi dla swoich zębów :-)) Ogólnie interesuje się pacjentem podczas wizyty,przedstawia szczegółowo przebieg leczenia. A efekt końcowy jest imponujący ! Jeżeli szukacie profesjonalisty to wiem,że Pani Doktor jest godna polecenia.

A efekt końcowy jest imponujący !
Jeżeli szukacie profesjonalisty to wiem,że Pani Doktor jest godna polecenia.

Jeszcze nigdy nie czekałem na wizytę u stomatologa z niecierpliwością i zadowoleniem. Wizyta u Pani doktor przynosi nie tylko oczekiwane rezultaty w kwestii leczenia stomatologicznego ale także nastraja pozytywnie i sprawia, że człowiek wychodzi naładowany energią wiedząc, że są jeszcze porządni i godni zaufania ludzie na tym świecie (Pani doktor jest niesamowicie sympatyczną, spokojną i ciepłą osobą oraz bardzo dobrym lekarzem. Serdecznie polecam. W.

Pani doktor jest świetna. Najlepszy stomatolog z jakim miałem do czynienia.

Pani doktor jest świetna. Najlepszy stomatolog z jakim miałem do czynienia.

Pani doktor jest swietna jesli ktokolwiek do tej pory bał się wizyt w gabinecie dentystycznym od teraz juz nie musi :)