dr hab. n. med. Danuta Kowalczyk

3,5
3,5
3,3
3,3

Bardzo dobry lekarz, z powołania ! Od lat leczy naszą rodzinę. Pani doktor godna polecenia.

Pani doktor godna polecenia.

Czy ma ktoś kontakt do Pani Doktor aby umówić się na wizytę prywatną?Czy ma ktoś kontakt do Pani Doktor aby umówić się na wizytę prywatną?

Pani doktor własciwie zdiagnozowała mojego syna ,następnie z pozytywnym skutkiem leczyła i pomogła wyjść z błędnego koła antybiotykoterapii rozpoczętej przez pediatrę w osrodku zdrowia i kontynuowaną przez szpital na ul.Strzeleckiej.Tu dołączono jeszcze sterydy.Konsekwencją było zagrzybienie całego organizmu i brak ustępowania zapalenia płuc.To jedyna lekarka ,która od razu po otrzymaniu wyników badan laboratoryjnych nakresliła rodzicom i w odpowiedni sposób dziecku-sposób leczenia.Najpierw otrzymywał leki odgrzybiające organizm i podnoszace odporność.Okazało się ,że objawy poważnej ,niepoddającej sie leczeniu infekcji zaczęły powoli ustepować.Pani doktor na kazdej wizycie tłumaczyła nam mechanizmy,które zachodzą w organiźmie i powodują leczenie .Stan dziecka bardzo się poprawiał,co widoczne było "gołym okiem".Mój syn uwielba P.Doktor i tylko jej zaleceniom i sposobom leczenia poddaje się w 100 %.

Odnośnie tej pani brak mi słow,moj sym strasznie choruje węc podięlam decyzje iż trzeba go zdiagnozowac pod kontem immunologicznym.u nas nie ma takiego specjalisty w krakowie terminy są długie więc polecono mi prywatnie.trafilam na tel pani doktor jezeli chodzi o ustawienie wizyty nie bylo problemu mila dlugo nie czekalam na wizycie gadka szmatka nic rewelacyjnego powiedziala tylko jakie badania wykonac platne i tyle,zrobiłam jak kazała dodam ze słono kosztowały kazała zadzwonic za pare dni powie co w nich wyszło i umowimy sie na ewentualne leczenie jak kazała tak zrobiłam zadzwoniołam powiedziala ze jeszcze nic niewie i kazala mi sobie samej szukac tel po szpitalu dodam ze mam ok 200 km wiec jak? potem niestety juz nie dobierała telefonow wcale wynikow nie opisalam zostalam z niczym bez pieniedzy bez diagnozy no i bez wynikow ot cała super pani doktor jak trzeba było wyłozyc pieniaszki wie miła a dalej radzcie sobie sami obecnie trafiłam na super doktora przez tel ok ale co dalej zobaczymy . odradzam wszystkim ta pania doktor chyba ze ktos chce wyzucic pieniadze w błoto pozdrawiam