dr hab. n. med. Danuta Kowalczyk

Immunolog, Pediatra

Leczyliśmy się u pani profesor półtora roku na brak odporności. Niestety po tym czasie nie było żadnej poprawy, w końcu znalazłam innego lekarza i okazało się, że dziecko ma zespół Pfapa. Straciłam czas i pieniądze. Nikomu nie polecam tej pani, szkoda czasu i cierpienia dziecka.

leczę się dopiero od niedawna u Pani profesor więc na efekty będę musiała jeszcze poczekać, ale dziwi mnie bardzo duża ilość negatywnych opinii na temat jej nieuprzejmości.Ja po 2 wizytach mam zupełnie inne odczucia - bardzo miła ,kompetentna osoba. Byłam raz w szpitalu i raz w domu za wizycie- i nie miałam takich sytuacji. Ja bym poleciła tego lekarza.

...zdecydowanie nie polecam pani doktor...poniża,nie słucha co się mówi do niej,w nagłej chorobie odmówiła leczenia dziecka...

Nie polecam nikomu ,pół roku czekania na wizyte i nadal nic nie wiadomo co dziecku dolega .

Odnośnie tej pani brak mi słow,moj sym strasznie choruje węc podięlam decyzje iż trzeba go zdiagnozowac pod kontem immunologicznym.u nas nie ma takiego specjalisty w krakowie terminy są długie więc polecono mi prywatnie.trafilam na tel pani doktor jezeli chodzi o ustawienie wizyty nie bylo problemu mila dlugo nie czekalam na wizycie gadka szmatka nic rewelacyjnego powiedziala tylko jakie badania wykonac platne i tyle,zrobiłam jak kazała dodam ze słono kosztowały kazała zadzwonic za pare dni powie co w nich wyszło i umowimy sie na ewentualne leczenie jak kazała tak zrobiłam zadzwoniołam powiedziala ze jeszcze nic niewie i kazala mi sobie samej szukac tel po szpitalu dodam ze mam ok 200 km wiec jak? potem niestety juz nie dobierała telefonow wcale wynikow nie opisalam zostalam z niczym bez pieniedzy bez diagnozy no i bez wynikow ot cała super pani doktor jak trzeba było wyłozyc pieniaszki wie miła a dalej radzcie sobie sami obecnie trafiłam na super doktora przez tel ok ale co dalej zobaczymy . odradzam wszystkim ta pania doktor chyba ze ktos chce wyzucic pieniadze w błoto pozdrawiam

Opryskliwa, nieuprzejma - wybaczyłabym gdyby chociaz diagnoza i leczenie były trafione! Niepotrzebnie tyle czekalismy na wizyte i w efekcie zniesmaczeni po niej dopiero trafilismy juz prywatnie do immunologa z prawdziwego zdarzenia. A tej pani nie polecam nikomu.

Pani doktor własciwie zdiagnozowała mojego syna ,następnie z pozytywnym skutkiem leczyła i pomogła wyjść z błędnego koła antybiotykoterapii rozpoczętej przez pediatrę w osrodku zdrowia i kontynuowaną przez szpital na ul.Strzeleckiej.Tu dołączono jeszcze sterydy.Konsekwencją było zagrzybienie całego organizmu i brak ustępowania zapalenia płuc.To jedyna lekarka ,która od razu po otrzymaniu wyników badan laboratoryjnych nakresliła rodzicom i w odpowiedni sposób dziecku-sposób leczenia.Najpierw otrzymywał leki odgrzybiające organizm i podnoszace odporność.Okazało się ,że objawy poważnej ,niepoddającej sie leczeniu infekcji zaczęły powoli ustepować.Pani doktor na kazdej wizycie tłumaczyła nam mechanizmy,które zachodzą w organiźmie i powodują leczenie .Stan dziecka bardzo się poprawiał,co widoczne było "gołym okiem".Mój syn uwielba P.Doktor i tylko jej zaleceniom i sposobom leczenia poddaje się w 100 %.

Nie polecam, kobieta bardzo niesympatyczna i opryskliwa. Wywyższa się, nie trafiona diagnoza. Nie słucha co się do niej mówi.

Jestem rozczarowana :(. Pani docent zdecydowanie nie postawiła trafnej diagnozy.

zdecydowanie nie polecam, nie miała dla nas czasu, była nie miła, niechetnie wyjasniała problem zdrowotny