lekarz Danuta Kowalska

Choroby zakaźne, Pediatra

Pani Doktor cudowna. Zawsze znajdzie czas,czy to niedziela czy piątek wieczorem. Wizyty na godziny,więc max 3min czekania na wizytę. Mały pacjent zawsze zbadany od stóp do głów i u nas zawsze trafna diagnoza i 100% skuteczne leczenie. Polecam z całego serca,bo tacy lekarze teraz to nie codzienność 😄

Wizyty na godziny,więc max 3min czekania na wizytę.
Polecam z całego serca,bo tacy lekarze teraz to nie codzienność 😄

Pani Doktor zawsze pyta o wiele szczegółów dotyczących choroby i bardzo trafnie diagnozuje choroby (w przypadku choroby kieruje na badania crp i robi testy na gryoe zamiast w ciemno podawac antybiotyki), mam naprawdę duże zaufanie do kompetencji Pani Doktor i wiem, że jest polecanym specjalistą przez innych lekarzy.

nie do konca jej ufam,mimo ze zawsze znajdzie czas .moze w chorobach zakaznych dobra,a jako pediatra :-( taka sobie .lekow kupa........................................................................................................

bardzo cenię sobie profesjonalizm i zaangażowanie Pani Doktor ;

bardzo cenię sobie profesjonalizm i zaangażowanie Pani Doktor ;

Goraco polecam leczymy sie u Kowalskiej kilka lat i spokojnie mozemy ocenic na 5 z plusem.

Z przykrością muszę napisać, że zawiodłam się na pani doktor.Ponad rok leczyłam synka u pani doktor aż w końcu uciekliśmy bo nie było widać żadnej poprawy a nawet stan się jego pogarszał.Trafiliśmy do doktora Fludra a on jedyne co mógł pomóc to skierować nas do hematolga w Poznaniu.Pani doktor Kowalska nie szukała przyczyny tylko serwowała leki.Z perspektywy wygląda to tak jakby nie zastananawiała się skąd u dziecka ciągłe nawroty choroby i biegunki po zastosowanych lekach.Aktualnie za poradą doktora Fludra jesteśmy na probiotykach i jest zdecydowanie lepiej.Mimo,że bardzo zaufałam pani doktor nie polecę jej nikomu.

Dziś byliśmy na wizycie, miło, kulturalnie, badania, porozmawialiśmy, recepta i do domu... Czego chcieć więcej?

Pani Doktor jest wspaniałym lekarzem, takim prawdziwym z powołania. Zawsze ma czas dla pacjenta, jest bardzo uprzejma, ale przede wszystkim kompetentna! W Gnieźnie oprócz Doktora Fludra, to Pani Doktor Kowalska jest lekarzem godnym polecenia.

Pani doktor Kowalska to bardzo dobry i kompetentny lekarz. Dzięki niej mojemu synowi poprawiły się wyniki w kierunku boreliozy.Tej choroby nie da się tak łatwo wyleczyć. Leczyłam syna cztery lata w Poznaniu i nic, a pani Kowalska w ciągu jednego roku niemal całkowicie zwalczyła chorobę.

Moim zdaniem pani dr Kowalska nie nadaje sie na lekarza dla dzieci ,podwaza ocene stanu zdrowia innych lekarzy ,nie polecaj jej nikomu ,poniewaz jest bezczelan i kpiny urzadza z pacjentow i ich rodzin