lekarz Danuta Kozłowska

Rzeczowa , konkretna. Zaangażowana mocno w poszukiwanie przyczyn dolegliwości, nie bagatelizuje . Przy tym po prostu ludzka . Nie stawia barier. Słucha. Prawdziwy lekarz z powołania , w zasadzie pierwszy pediatra/internista który faktycznie dobro pacjenta traktuje jako nadrzędne. Wielokrotnie przekłada je nad swoje własne cele i czas . Nigdy nie odmawia pomocy. Widać że Dr ma serce do tego co robi. Ja Doktor uwielbiam , moje dzieci również . Moja córka mówi że Doktor to Jej przyjaciółka wręcz . Do tego potrzeba wiedzy ale i daru i serca. A takiego serca do pracy nie widziałam u pediatry/internisty nigdy , u innych lekarzy innych specjalności niezwykle rzadko. Dziękuję Pani Doktor za to że mamy przyjemność być pod Pani skrzydłami całą rodziną.

Polecam w 100 %. Dzięki zleconym przez P.doktor badaniom zdiagnozowano u mnie rzadką chorobę. Od tego czasu jestem objęta specjalistyczną opieką, dzięki której choroba nie postępuje. P. Dr chętnie służy radą, zleca badania profilaktyczne, stawia trafne diagnozy, podnosi pacjenta na duchu.

Polecam w 100%! Choć jest jeszcze młodym lekarzem i wiekowo, i stażowo, to ma ogromną wiedzę , chęci i kompetencje, co w dzisiejszych czasach staje się rzadkością!

Pani doktor jest lekarzem z powołania. Bardzo miła, zawsze uśmiechnięta, ma bardzo dobre podejście do dzieci, moja 5 letnia córka akceptuje tylko Panią doktor ( u innych lekarzy płacze i nie da się zbadać).Bardzo profesjonalnie odnosi się do każdego przypadku choroby a mamy ich kilka. Odpowiada na wszystkie pytania wyczerpująco i zrozumiale. Polecam panią doktor wszystkim znajomym.

Lekarz z powołaniem. Leczy z wielkim zaangażowaniem. Docieka przyczyn choroby, kierując na wszystkie możliwe badania, dzięki którym może postawić właściwą, trafną diagnozę. Lekarz godny polecenia. Polecam go w stu procentach.

Dwa razy byłam u Pani doktor, w ostatnim czasie. Nie byłam niestety zapisana, ale potrzebowałam tylko krótkiej porady i skierowania na badania. Czekałam poza kolejka , prawie dwie godziny. Niestety Pani doktor nie miała dla mnie czasu, była bardzo nieprzyjemna i odesłała mnie z gabinetu. Nie polecam! Zero pomocy i zrozumienia... Młoda kobieta a już przyjmuje pacjentów jak za karę.

Profesjonalne podejście do pacjenta, godna polecenia, świetnie tłumaczy oraz odpowiada na wszystkie pytania.