mgr Danuta Krywult-Diadyk

Neurologopeda, Psycholog, Psychoterapeuta

Bardzo serdecznie polecam. Ciepła, profesjonala osoba. Bardzo mi pomaga i mnie wspiera. Jest dla mnie dużą podporą. Pomaga w otwarciu się na terapię i na siebie samego. Jestem jej bardzo wdzięczna za zaangażowanie i za to co dla mnie robi w tych nieprzychylnych czasach.

Pani Mgr.Krywult -Diadyk jest wyśmienitą terapeutką.Podejście Pani Psycholg jest profesjonalne.W bardzo kryzysowych momentach mogłam liczyć na pomoc.

Mgr.Krywult -Diadyk ,jest wyśmienitą terapeutką.Była dla mnie ogromnym wsparciem w traumatycznych przezyciach..

Bardzo dobra terapeutka.Pomimo iż jestem trudnym pacjentem,to Pani Krywult-Diadyk nadal pracuje nad moim problemem.

Nie polecam.Pani psycholog sztucznie podchodzi do pacjenta.Po kilku wizytach nie czuĺam rzodnej poprawy.

Pani Mgr.Krywult -Diadyk to bardzo dobry specjalista.Po wizytach u Pani Doktor ,wiele się u mnie zmieniło.

Dobry psycholog,szanujący pacjenta.Wizyty u Pani psycholog bardzo mi pomagają.Nieczęsto spotyka się takich specjalistów.Polecam szczerze terapię u Pani psycholog.

Wspaniały człowiek ,nie tylko psycholog...Jest to odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku.To co dla mnie bardzo ważne to to że Pani Doktor ma w sobie mnóstwo empatii,ciepła i uprzejmości.

Kompetentna, niezwykle miła i wyrozumiała pani psycholog, jak najbardziej godna polecenia. Umiejętnie radziła sobie z moim oporem w psychoterapii.