lek. med. Danuta Kulik

Anestezjolog, Medycyna estetyczna

2,7
1,3

DKmed jest firmą medyczną prowadzoną przez lek. med. Danutę Kulik lekarza medycyny estetycznej, specjalistę anestezjologii i intensywnej terapii, konsultanta medycznego firmy Calivita international, lekarza medycyny naturalnej

Polecam. Fachowa obsługa. Doświadczony LEKARZ ( nie kosmetyczka itp) Pełne zaufanie . Efekt subtelny i naturalny " a nie przerysowany i sztuczny " Korzystam z usług Pani Danuty od 3 lat i jestem zadowolona . Daje 5 g.⭐⭐⭐⭐⭐ Dobra robota👍

Polecam. Fachowa obsługa.  Doświadczony LEKARZ ( nie kosmetyczka itp) Pełne zaufanie . Efekt  subtelny  i naturalny " a nie przerysowany i sztuczny "
Korzystam z usług Pani Danuty od 3 lat  i  jestem zadowolona . Daje 5 g.⭐⭐⭐⭐⭐
Dobra robota👍

Nie polecam tej pani. Drogie i bardzo nieskuteczne zabiegi. Miesiąc po botoxie bez śladu. Mezoterapia po, której została opuchlizna bez poprawy kondycji skóry. Lubi sprzedawać dodatkowe produkty.

Nie polecam tej Pani! Nakłada inne produkty i o tym nie informuje. We wszystkich dokumentach podpisałam, ze będę mieć robiony dermamelan(jest to zabieg, który przeważnie trwa pół godziny u kosmetyczki, która nakłada maskę koloru ciemnego podkładu na twarz i z nią idziemy do domu, po określonym czasie ją zmywamy sami a kuracje kończymy stosując kremy przez pare miesięcy w domu). Ja siedziałam u Pani ponad 3h nakładała i zmywała mi po parunastu minutach jakiś żółty kosmetyk(?). Zaczęłam zadawać pytania, Pani twierdziła, ze to jest druga, nowsza wersja dermamelan, a klasycznej już nikt nie stosuje!!!(Uprzedzam, ze sprawdziłam w internecie, zadzwoniłam po paru kosmetyczkach i nie ma czegoś takiego jak nowsza żółta wodnista wersja dermamelan). Jeszcze powiedziała, ze nakłada i zmywa co parenaście minut bo tak lepiej działa. Wiec zapytałam, czy mogę zobaczyć opakowanie. Pani powiedziała, ze po zabiegu mogę wziąć je do domu. A co zrobiła po zabiegu? Wyrzuciła je do kosza! Zapytałam czy mogę je wyjąć z kosza(miałam rękawiczki jednorazowe) na co Pani do mnie „ogarnij się dziewucho jest koronawirus). Pani nie uprzedziła mnie co nakłada na twarz, polecała kremy do domu po zabiegu z innej firmy niż dermamelan, próbowała mi „wcisnąć” mnóstwo kosmetyków jej polecenia za niemożliwe pieniądze. Nieprofesjonalna, niemiła Pani, która może chcieć naciągnąć więcej ludzi, nie polecam!!!
Jeśli ktoś ma jakieś pytania co do wizyty to z chęcią odpowiem bo to była moja najgorsza wizyta u kosmetyczki!