dr n. med. Danuta Kuśnierczyk-Grochowina

3,3
3,3
3,5
3,2

Wyjątkowo nieuprzejma obsługa. Kompletny brak szacunku dla pacjenta, brak minimum wyczucia i dobrej woli - np. w przypadku gdy pacjent informuje, że może się kilka minut spóźnić. Nie można nikomu polecać. Polska służba zdrowia wygląda właśnie taki jak gabinet tej Pani- pacjentowi, który nie tylko płaci podatki za które ci lekarze się wykształcili, który również płaci około 100 zł za każde kilka minut robi się łaskę - reasumując - DNO!!!

Pani Doktor jest rewelacyjna, pełna energii, szczera. W gabinecie panuje rodzinna atmosfera. Ilość dyplomów tylko potwierdza fach i wiedzę jaką posiada Pani Doktor. Jestem bardzo zadowolona, będę polecać wszystkim. Za każdym razem na wizytę wybieram się z uśmiechem na ustach :)

Nie kompetentna, brak wyczucia, złe podejście do dzieci, zero uprzejmości, liczy się dla niej tylko zysk, zero umiejętności (nie wiem za co ma tyle dyplomów) nie zasługuje na nie. Trzymajcie się z dala od tego zakładu jeśli chcecie mieć ładne i zdrowe zęby. Strata czasu i pieniędzy.

Stały aparat ortodontyczny pani doktor zakładała mi kiedy byłam już po trzydziestce. Niezwykle cierpliwie tłumaczyła cały proces prostowania zębów. Po roku mogłam pochwalić się równym zgryzem. Teraz pacjentką jest moje dziecko, które bardzo lubi wizyty u pani dr Grochowiny. Bez stresu i bólu. Pełen profesjonalizm.

Bardzo profesjonalna, miła i kompetentna, gorąco polecam

Bardzo profesjonalna, miła i kompetentna, gorąco polecam

Leczymy się u tej Pani dr. Póki co na pierwszej wizycie wydaje się wzbudzać zaufanie, jednak po założeniu aparatu wizyty są ekspresowe - wymiany przeprowadzane przez córkę Pani dr (która chyba nie ma uprawnień ortodonty) na szybko - cena za 4 minuty wizyty, zero rozmów na temat tego co dalej itp 150 zł.Nie wiem jaki będzie efekt pracy - czas pokaże, ale zastanowiłabym się trzy razy nim poleciłabym komuś ten gabinet.

Ta pani ma za dużo dyplomów wiszących w poczekalni, a za mało umiejętności. Nie zwraca uwagi na życzenia pacjenta. Poświęca mu za mało czasu. Źle tłumaczy plan leczenia. Pani jest nieuprzejma dla pacjentów. Zdecydowanie nie polecam.

0 umiejętności + 0 delikatności + 0 uprzejmości + brak czasu dla pacjenta + radość z niezasłużonych zysków + nie wiem za co zdobyte dyplomy wiszące w poczekalni = pani dr danuta kuśnierczyk - grochowina

Pani Doktor jest rewelacyjna. Może niektórych przeraża jej szczerość i energia, ale to już ich wina. Strasznie uprzejma, uśmiechnięta z olbrzymią wiedzą. Do tej pory pamiętam jak podczas zakładania aparatu stałego pocieszała mnie i głaskała po główce. Polecam!

Moja kochana Pani ortodontka:). Bardzo miło wspominam wizyty u dr Kuśnierczyk. Leczyła moje uzębienie przez 2 lata i teraz mam cudowne proste ząbki. Bardzo serdecznie polecam, bo naprawdę oddajecie się w ręce mądrej wykształconej i z ogromnym doświadczeniem lekarki. Wpisałam 50zł za wizytę, ponieważ leczenie skończyłam 3 lata temu, kiedy właśnie tyle wynosiły ceny w Akademii Medycznej w Zabrzu.

Wciąż poszukujesz "Ortodonta Zabrze"?

Stomatologia Rodzinna" s.c.
3 Maja 55/1