lekarz Danuta Litewska

2,4
2,7
2,4
2,6

Nie polecam. Poszłam z wysypką na stopach i dłoniach. Pani doktor stwierdziła, że na dłoniach i przedramionach nic nie widzi, że to popękane naczynka, gdzie była widoczna wysypka i zaczerwienienie. Później określiła, że jest to spowodowane potliwością skóry, mimo że nie jest wysypka nie występuje w innych "mocno potliwych" miejscach. Brak zebrania prawidłowego wywiadu i rozmowy z pacjentem, zbyt szybko określiła rzekomą przyczynę dolegliwości. Pani doktor może nie była niemiła, ale zachwianie wgl mnie nieodpowiednie względem dorosłego pacjenta, który płaci tak znaczną kwotę za 15 min konsultacji. I wychodzi z wizyty zły.

Najgorszy lekarz u jakiego kiedykolwiek byłem. Mimo kompleksowego opisu mojej sytuacji (trening sportów walki - wysokie ryzyko infekcji skórnych). Pani doktor powiedziała mi że "rozdrapałem sobie chrostkę". 3 razy podczas wizyty upewniałem się czy to na pewno nie jest znany w moim środowisku "ringworm" czyli najprościej ujmując grzybica. Nie polecam... stracony czas, pieniądze i zdrowie (ponad tydzień grzybicę smarowałem lekami na "rozdrapana chrostkę"... szkoda gadać). Omijać szerokim łukiem. Do tego pani wypisała mi receptę na 2018... a byliśmy juz 3 dzień w roku 2019. Proponuję emeryturę i tym samym zaoszczędzenie zdrowia swoim pacjentom.

Koszmar!!! Nie polecam i przestrzegam! Pani doktor była niemiła i arogancka, krytykuje zachowanie pacjenta i odnosi się wrażenie, że oskarża go o chorobę. Jej porady są nieodpowiednie, a leki nie pomagają. Zdecydowanie nie odwiedzę jej ponownie.

Nie mogę polecić pani doktor - przyszłam na wizytę z córką, która miała czerwone, suche plamy na ciele i bardzo się drapała. Doktor stwierdziła, że to potówki i że za ciepło dziecko ubieram. W ogóle nie wzięła pod uwagę mojego obciążenia alergią, nie odpowiadała na moje pytania, miałam wrażenie, że chce jak najszybciej zakończyć wizytę. Kontakt z dzieckiem raczej słaby. Dodam, że po dwóch miesiącach okazało się,że córka ma azs...

Odradzam. Dr Litewska zleciła mi chirurgiczne usunięcie małej narośli, która sama się zagoiła i nie po niej śladu. Inne znamiona oceniła błędnie. Była impertynencka i wyraźnie niezadowolona, że jej zadaję pytania.

Odradzam wizyty, Pani nie wiedząc jaka jest przyczyna problemu przepisała mi silną maść sterydową po której dostałam zapalenia skóry. Na kolejnej wizycie wmawiała mi, ze to może od jakiegoś kosmetyku. Pierwszy raz spotkałam się z taką nierzetelnością. Potrzebowałam tylko pomocy, a Pani wyrządziła mi szkody. Przestrzegam

PANI DOKTOR, BARDZO UPRZEJMA I WSPOMINAJĄCA "MIMOCHODEM" NA WIZYCIE O SWOICH ŚWIETNYCH KOMPETENCJACH. NIESTETY, NIE OBEJRZALA DZIECKA DOKLADNIE I NIE POTRAKTOWALA PROBLEMU KOMPLEKSOWO. ODKLEPALA FORMULKE O BUDOWIE SKORY I POSTAWILA DIAGNOZE PO POBIEZNYCH OGLEDZINACH.

PANI DOKTOR,

Bardzo dobry lekarz. Wcześniej chodziłam do innych dermatologów i w ogóle nie poznali się na chorobie i leczeniu. Pani dr Litewska od razu poznała się co dolega dziecku. Ma duże doświadczenie w leczeniu dzieci.Bardzo polecam. Ponadto jest bardzo miła, uprzejma i poważnie podchodzi do problemu .

Zdecydowanie odradzam .Pani Doktor jest nie miła i arogancka . Zupełnie nie jest stworzona do pracy z dziećmi.

Zdecydowanie odradzam .Pani Doktor jest nie miła i arogancka .
Zupełnie nie jest stworzona do pracy z dziećmi.

nadzwyczaj dokladna mila oraz perfekcyjna

nadzwyczaj dokladna mila oraz perfekcyjna