lekarz Danuta Litewska

2,4
2,7
2,4
2,6

jestem zdziwiona negatywnymi ocenami na temat pani doktor. niezwykle uprzejma, cierpliwa, ze wspaniałym podejściem do dzieci. byłyśmy u niej dwa razy z córcią, z dwoma różnymi problemami - wykazała się niesamowitą kompetencją, zaleciła skuteczne i, co również ważne, niedrogie leczenie. sterydy przepisuje w ostateczności, wszystko tłumaczy, wzbudza zaufanie. polecam ją wszystkim znajomym małych dzieci, jeśli sama będę miała problem, również się do niej udam.

nie polecam jest niemiła i okropa trzba mieć do niej cierpliwość

nie polecam
jest niemiła i okropa
trzba mieć do niej cierpliwość

Zdecydowanie odradzam tą Panią. W moim przypadku okazała się bardzo niekompetentna. Byłam 3 razy na wizycie i za każdym razem pytała się mnie co mi jest i dlaczego tak mi się skora świeci ( to ja mam to wiedzieć czy Pani doktor?). Leczyłam się pare miesięcy bez żadnym efektów (a wręcz przeciwnie bo miałam złuszczą cały czas skóre niepotrzebnymi pseudolekami). Zmarnowałam czas i pieniadze

Pani doktor podjęła się systematycznego leczenia atopowego zapalenia skóry, które jest chorobą przewlekłą i niewielu lekarzy sobie z nią radzi. Cierpliwie i dokładnie tłumaczy przebieg leczenia i sposoby stosowania leków. Co najważniejsze - zaproponowane przez nią leczenie jest skuteczne.