lekarz Danuta Łuczak-Jedenak

2,6

Impertynencja poziom master - skrajne chamstwo, wzdychanie w mojej obecności "Boże, co za baba", notoryczne komentarze "czy jest pani głucha, ile ma pani lat", "szkoda mojego czasu". Badanie mogę sobie schować w pewne miejsce, bo mam stwierdzoną większą wadę wzroku w prywatnej placówce, ale tutaj musiałam zrobić na medycynę pracy. Obsesja maseczki na nosie, mimo że pacjent może mieć zwolnienie. Zdziwiła się, że zwróciłam jej uwagę na brak kultury i szacunku do pacjenta. Należało się. ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!! Są lepsi okuliści, daleko szukać nie trzeba :)))))

W związku z podjęciem nowej pracy zostałem skierowany na badania do Centrum medycznego Luxmed w Lublinie. W trakcie badania okulistycznego lekarz - p. Danucie Łuczak-Jedenak poprosiła mnie o udostępnienie okularów w celu zbadania ich mocy. W trakcie badania doszło do zatłuszczenia szkieł okularów i porysowania obu soczewek, od wewnątrz, w centralnym miejscu. Takie uszkodzenie szkieł uniemożliwiło mi komfortowe widzenie od pierwszych chwil po zakończonym badaniu okulistycznego, co więcej utrudniało mi w ogromnym stopniu właściwe funkcjonowanie w nowej pracy (praca przy komputerze powyżej 4 godzin dziennie). Bezpośrednio po zauważeniu uszkodzenia moich ...

Bezpośrednio po zauważeniu uszkodzenia moich okularów zgłosiłem ten fakt p. Danucie Łuczak-Jedenak, następnie złożyłem pisemną reklamację, która nie została uznana przez Luxmed, ze względu na pozytywny wynik testów dioptromierza. Nikt nawet nie zadał sobie trudu obejrzenia uszkodzonych soczewek.
W konsekwencji powyższego zmuszony byłem ponieść koszt zakupu nowych okularów. Ze względu na rodzaj wady wzroku i dbałość o komfort widzenia w pracy wykonywanej przy komputerze był to dla mnie duży wydatek, który okazał się nieunikniony.

Nie polecam wizyt w Luxmedzie szczególnie u pani doktor Danuty Łuczak-Jedenak!

Mam wrażenie, że pani doktor nie specjalnie mnie słuchała. Wykonała badania chorego oka, jakie robiła mi inna pani doktor pół roku wcześniej podczas badań pracowniczych, po czym stwierdziła, że najprawdopodobniej mam jakieś uczulenie. Przepisała krople ("sztuczne łzy" i sterydy) i powiedziała, że jeśli nie przejdzie, powinnam się do niej zgłosić za tydzień. Do pani doktor nie wróciłam. Po wizycie u innego lekarza, który wykonał mi szereg innych badań obu oczu (potrafię nazwać tylko badanie pola widzenia i dna oka po rozszerzeniu źrenicy) okazało się, że mam poważną chorobę. Szybko skierowano mnie do kliniki na Chmielną, potem do Krakowa, a ostatecznie wylądowałam w klinice w Berlinie. Nie polecam pani doktor Łuczak.

z Panią dr miałem styczność przy okazji badań okresowych w pracy, bardzo precyzyjnie określiła moja wadę wzroku ale nie zdyskwalifikowała mnie jako osobę która niezdolną do pracy, wręcz przeciwnie dobrała mi odpowiednie okulary które ułatwiają mi pracę. była dla mnie bardzo uprzejma i teraz korzystam także u niej z wizyt prywatnych, to doskonały specjalista.

Lubię Panią doktor za to że szybko i sprawnie przeprowadza każdą moją wizytę do tego jest konkretna co też bardzo cenie.