lekarz Danuta Mądra-Rogacka

Alergolog

Bardzo miła pani doktor, kompetentna i bardzo troskliwa. Polecam!!!! Poświęca tyle czasu ile to jest potrzebne i tłumaczy bardzo jasno. Jeszcze raz polecam ! Chodzę do Niej od lat !!!

Pani Doktor jest znakomitym fachowcem. Wyprowadziła mnie z bardzo ciężkiej astmy tak, że dzięki niej, mogę żyć bez dotychczasowych ograniczeń.

Lekarz godny polecenia w 100%. Moje problemy z alergią są nadal ale nie takie jak przed leczeniem, a bywało juz ciężko. Dobrze dobrane lekarstwa ułatwiają jak najbardziej codzienne życie.Jeszcze raz polecam

Jestem w szoku! Dawno nie byłam u takiego LEKARZA! To prawdziwy cud nad Wartą. Trafiłam do P.dr na zasadzie chybił- trafił, miałam ogromne szczęście. Pani doktor interesuje się pacjentem, jest miła i bardzo kompetentna. Polecam z całego serca!

To wspaniała pani doktor. Polecam.Ta ocena na 5 to nie żarty. To lekarz jakich życzylibyśmy sobie zawsze, na każdym kroku i na wszystkich etapach leczenia.

Wciąż poszukujesz "Alergolog Poznań"?

lek. med.
Janusz Doktór