lekarz Danuta Mądra-Rogacka

Alergolog

Polecam całym sercem spotkać tak wspaniałego lekarza to rzadkość a trzeba dodać że na NFZ a nie prywatnie przemiła przesympatyczna osoba zaangażowana w to co robi polecam

Niezwykle uprzejma, mila i sympatyczna Pani Doktor! Lekarz o ogromnej kompetencji. To rzadkosc miec do czynienia z takim lekarzem.Wszystko spokojnie tlumaczy i wyjasnia. Wspanialy lekarz.

Bardzo miła pani doktor, kompetentna i bardzo troskliwa. Polecam!!!! Poświęca tyle czasu ile to jest potrzebne i tłumaczy bardzo jasno. Jeszcze raz polecam ! Chodzę do Niej od lat !!!

Pani Doktor jest znakomitym fachowcem. Wyprowadziła mnie z bardzo ciężkiej astmy tak, że dzięki niej, mogę żyć bez dotychczasowych ograniczeń.

Lekarz godny polecenia w 100%. Moje problemy z alergią są nadal ale nie takie jak przed leczeniem, a bywało juz ciężko. Dobrze dobrane lekarstwa ułatwiają jak najbardziej codzienne życie.Jeszcze raz polecam

Jestem w szoku! Dawno nie byłam u takiego LEKARZA! To prawdziwy cud nad Wartą. Trafiłam do P.dr na zasadzie chybił- trafił, miałam ogromne szczęście. Pani doktor interesuje się pacjentem, jest miła i bardzo kompetentna. Polecam z całego serca!

To wspaniała pani doktor. Polecam.Ta ocena na 5 to nie żarty. To lekarz jakich życzylibyśmy sobie zawsze, na każdym kroku i na wszystkich etapach leczenia.

Trafiłem do Pani Doktor zupełnie przypadkowo już chyba prawie 10 lat temu. Przyjmowała wtedy jeszcze "na kasę chorych" i prywatnie na Szamarzewskiego i Bogusławskiego. Największym moim zdziwieniem było to, iż po kilku prywatnych wizytach zostałem poinformowany, że sposób leczenia u dr Rogackiej niczym się nie różni w placówkach publicznych i prywatnych. Po zapoznaniu się z moją jak się dowiedziałem bardzo zaniedbaną chorobą (diprofos, co 3 dni i bez specjalnych efektów) i stwierdzeniu, że zdaje sobie sprawę ile kosztuje leczenie mojego przypadku, za namową dr Rogackiej zrezygnowałem z wizyt prywatnych. Wizyty faktycznie trwały 30 minut, tyle, co kiedyś za pieniądze. Kilka lat miała z moim przypadkiem P. Doktor problemów, ale się nie poddała. Astmy tak zaawansowanej jak do tej pory się nie wyleczy, ale przynajmniej wiem jak z nią walczyć. Po "wyciągnięciu mnie na prostą" zostałem skierowany do pulmonologa na dalsze leczenie. Od kilku lat już nie leczy mnie dr Rogacka, ale spotykając się czasami na korytarzu w jej przychodni na Słowackiego zawsze się uśmiechnie i zamieni kilka zdań. PRAWDZIWY LEKARZ Z POWOŁANIA !!!
Pozdrowienia z Dolska

Leczę się u Pani Doktor już kilka lat i jestem bardzo zadowolona. Pani Doktor o wszystko szczegółowo wypytuje, przy każdej wizycie robi kontrolę stanu zdrowia za pomocą dodatkowych badań (np.spirometria), przy tym jest bardzo grzeczna i miła. Bardzo przejmuje się zdrowiem pacjenta, wyprzedza wręcz możliwe ewentualne objawy choroby i zaleca jak im zapobiegać. Ja w mojej alergii jestem dobrze podleczona i nie utrudnia mi ona życia jak dawniej.