dr Danuta Matynia

Hematolog

1,7
1,5
1,6

Czytałam te wszystkie opinie na temat Pani doktor i szczerze miałam wątpliwości zapisując tatę na wizytę, jednek po pierwszej wizycie całkowicie z całego serca mogę polecić tą panią doktór!!!! Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, pani bardzo sympatyczna, miła i uprzejma nie stroniła od usmiechu i wsparcia dla taty. Ponadto zajęła się nim jak należy w pełni profesjonalnie i z zaangażowaniem , poświęciła nam sporo czasu na rozmowę w miłej atmosferze. Bardzo Pani dziękuję 😊 i jak najbardziej POlECAM!!!!

Jestem w szoku jak zostałem potraktowany przez tę "panią" która określa się mianem lekarza. Powinna zostać pozbawiona wykonywania zawodu.

JEST PODŁA , NIE POWINNA WYKONYWAĆ ZAWÓD LEKARZA ! ! !

JEST PODŁA , NIE POWINNA WYKONYWAĆ ZAWÓD LEKARZA ! ! !

To skandal , ze taka pracuje jako lekarz ! Powinna być dyscyplinarnie zwolniona za chamskie zachowania wobec pacjentów !

wszystkie negatywne opinie o tej pani sa jak najbardziej prawdziwe, szkoda nerwow na ta babe, od razu szukajcie innego lekarza

Nie! Nie! Nie! I jeszcze raz Nie! Szkoda, że nie można wystawić oceny na minusie. Pani doktor nie ma czasu, jest zabiegana. Jestem za trudnym pacjentem, zadaje niewygodne pytania na które Pani doktor nie zna odpowiedzi przez co krzyczy na pacjenta. Zamiast poświęcić czas pacjentowi to opowiada o przypadkach innych pacjentow. Oczywiście jak Pani doktor krzyczy to wszyscy na poczekalni wszystko słyszą. Masakra. Nie polecam!

Zły lekarz , chamowaty człowiek , mam nadzieję że jakiś lekarz potraktuje ją tak jak ona traktuje starszych pacjentów.

Gdybym mogła dałabym jej oceny ujemne. Potwierdzam zły lekarz i zły człowiek. Gdybym wcześniej znała negatywne opinie o Danucie Matynia, nigdy bym do niej nie poszła. Uważam, że powinna być oddana na obserwacje psychiatryczną.

Rzuca badaniami, dokumentami pacjentów. Krzyczy, wyzywa ludzi chorych. Zachowuje się chamsko. Nie powinna być lekarzem !!!

Ubliza krzyczy na ludzi chorych. Zachowuje sie bardzo zle wobec pacjentow. Powinna byc zbadana przez psychiatrow.