Z całą pewnością mogę polecić Panią doktor, szczególne podejście do dzieci. Chodzimy już całą rodziną do Pani doktor. Bardzo polecam filmik który znalazłam na youtube http://www.youtube.com/watch?v=_Ln9f9NHGeY . Wizyta na 5.

Zaskoczenie, tak to można chyba określić. Od czasu jak zmieniłam mojego dentystę na Panią Danutę Moś czuje się wyśmienicie. Wspaniałe podejście do pacjenta, miła obsługa przez personel gabinetu, oraz Pani doktor która wyśmienicie leczy. Polecam wszystkim. Kasia

Kasia

Miła i konkretna lekarka. Faktycznie w stosunku do dzieci ma dobre podejście,ale nie tylko. Jestem w trakcie długiego leczenia,ale jestem na bieżąco informowana o dalszym leczeniu. Nie nadciąga, nie wysyła na zbędne rtg itp.

Pierwszy raz spotkałam tak dobrego i miłego dentystę. Bardzo dobre podejście do dzieci. Gorąco polecam innym, zresztą przekonajcie się sami.

Zdecydowanie mogę polecić. Bałem się chodzić do dentysty, ale to się po woli zmienia :-)

To co mnie zaskoczyło to darmowa wizyta i konsultacja oraz super podejście do mojego syna. Stomatolog stworzony do przyjmowania dzieci. Na pewno tam wrócę z moimi dziećmi. Polecam gorąco!!!