lekarz Danuta Nowakowska

2,2
2,1
1,9
1,8

Szkoda, że nie przeczytałem tych wszystkich komentarzy negatywnych przed wizytą... staram się wyrabiać zdanie o człowieku na podstawie doświadczeń i pozytywnego podejścia, ale w licznych komentarzach kryje się prawda, którą miałem niestety nieprzyjemność doświadczyć na własnej skórze... Zastanawia tylko fakt, że nikt takich lekarzy, którzy traktują pacjentów przedmiotowo, żeby nie powiedzieć dosadniej jak "nieludzi" nie upomina, nie weryfikuje właściwego podejścia, które w przypadku choroby ma ogromne znaczenie i jeszcze pogłębia psychicznie chorego... Osoba o której pisze, celowo nie używam słowa lekarz, bo na nie zasługuje, potraktowała mnie jak bezdomnego, głupiego, ...

Osoba o której pisze, celowo nie używam słowa lekarz, bo na nie zasługuje, potraktowała mnie jak bezdomnego, głupiego, jej komentarze, znieważenia są nie do przyjęcia. Złośliwość, arogancja, całkowity brak empatii. Życzę nam pacjentom jak najmniej takich osób w środowisku medycznym. I jeszcze dodatkowo gdy upomniałem ją odnośnie niewłaściwego zachowania uprzedziła swojego męża -zajmującego się medycyną pracy jak ma mnie potraktować. Brakuje słów na takie zachowanie...

Bardzo dobry lekarz diagnoza postawiona pozytywnie. Czas jaki poświęca pacjentowi jest ok. Nie mam zastrzeżeń do Pani doktor cały czas się u niej leczę. Godną zaufania. Polecam

Nie polecam, brak kompetencji, podejścia, wiedzy , zrozumienia , strata czasu i zdrowia na takich " Lekarzy" Nie polecam!

Nie polecam!

Niemiła i arogancka kobieta. Podchodzi do pacjenta z poczuciem wyższości. Nie polecam. Przy zabiegu zadała ból i zgoniła wine na mnie.

Nie polecam!!! Brak kompetencji, podejścia, strata czasu, takich lekarzy należy omijać z daleka!!!!

Tragedia! Pani poświęciła mi 2minuty :) Nawet nie spytała co mi jest. Zajrzała do ucha i powiedziała ze jest wszystko w porządku. Zapytałam co mam zrobić z tym ze nie czuje ucha i gorzej słyszę odpowiedz brzmiała „chyba się Pani wydaje, do widzenia” Nigdy nie trafiłam na lekarza który potraktował mnie w ten sposób wgl bez jakiegokolwiek szacunku. Nie polecam! Pani nie powinna wykonywać zawodu.

Tragedia! Pani poświęciła mi 2minuty :)

Ten od siedmiu boleści pfuu lekarz to jest jakieś nieporozumienie! 2 godziny czekania na 2 minuty słuchania obelg skierowanych w moją stronę. Nie zaleciła żadnych badań przy nawracajacym zapaleniu ucha. Prosząc ją o wysłuchanie mojej choroby kazała mi wyjść. Zapytała się mnie gdzie wcześniej chodziłam do lekarza, powiedziałam że prywatnie to kazała dalej mi tam chodzić i szukać sobie innego jelenia. Bezczelna i arogancka baba, która Wam napewno nie pomoże a jedynie może zaszkodzić. Zdala od tej NOWAKOWSKIEJ!

Po dzisiejszej wizycie stwierdzam ze Dr Nowakowaka Powinna chyba sie juz pożegnać z zawodem pediatry po osluchaniu mojego 8 tyg dziecka ktoremu poświęciła 5 sekund stwierdzila zmiany w płucach i dala skierowanie do szpitala , nie dalo mi to spokoju wiec poszłam prywatnie gdzie okazalo sie ze dziecko jest zupełnie czyste żadnych zmian szmerow nic nie ma .... Nie wiem co P. Doktor chciala tym skierowaniem osiągnąć ale wiem ze wchodząc ze zdrowym dzieckiem do szpitala pewnie wrocila bym z naprawdę chorym noworodkiem.... Nie POLECAM I NIE POZDRAWIAM !

Pani doktor posiada kompetencje, leczę się u Niej ponad 20 lat i mogę polecić tego lekarza każdemu. Pani doktor kieruje do odpowiednich specjalistów, zleca konieczne badania i bardzo angażuje się w pomoc pacjentom.

Pierwszy raz dzielę się publicznie złą opinią o kimkolwiek. Zdecydowanie większą przyjemność w życiu sprawia mi dziękowanie i chwalenie. Jednak z tak aroganckim, bezczelnym i prymitywnym zachowaniem, jakie zademonstrowała wobec mnie lekarz Danuta Nowakowska, nie spotkałam się dotychczas w żadnej placówce medycznej, nawet tej znajdującej się w tzw. mało cywilizowanych krajach, w których dane mi było przebywać. Lekarz Nowakowska odmówiła zarejestrowania mojego dziecko na konsultację, ponieważ posiadało Europejską Kartę Ubezpieczenia. W Kluczborku przebywaliśmy na krótkich wakacjach, zaniepokojona stanem zdrowia dziecka, sama, na własny koszt wykonałam wszystkie szybko najistotniejsze badania i ...

Lekarz Nowakowska odmówiła zarejestrowania mojego dziecko na konsultację, ponieważ posiadało Europejską Kartę Ubezpieczenia. W Kluczborku przebywaliśmy na krótkich wakacjach, zaniepokojona stanem zdrowia dziecka, sama, na własny koszt wykonałam wszystkie szybko najistotniejsze badania i chciałam jedynie skonsultować wyniki, aby zdecydować czy mogę spokojnie wracać z dzieckiem do kraju, w którym obecnie mieszkamy. Nie zamierzałam leczyć dziecka w Polsce. Lekarz Nowakowska nie wykazała najmniejszego zainteresowania sytuacją, lekceważąco stwierdziła, że nie posiada czytnika do kart europejskich, odpowiedziałam, że posiadam aktualne potwierdzenie ubezpieczenia również w wersji papierowej, wówczas usłyszałam, że nie nie przeczyta tego, ponieważ nie zna żadnego języka obcego i jest z tego dumna. Jak to możliwe, że tak mały człowiek, pozbawiony empatii, nie mający w sobie zwykłej życzliwości, uprzejmości i sympatii dla drugiego człowieka, wybiera zawód lekarza i trzyma się tego? Piszę tę opinię, bo chcę wyrazić współczucie wszystkim , którzy z braku innych możliwości, zmuszeni są kontaktować się z takim lekarzem, a przede wszystkim z takim człowiekiem. Każdemu natomiast, kto ma wybór, szczerze odradzam. Na szczęście jest jeszcze tylu mądrych lekarzy, którzy są jednocześnie dobrymi, pozytywnymi ludźmi, że nie warto tracić zdrowia, czasu i energii na wizyty u Danuty Nowakowskiej.