dr n. med. Danuta Pabijasz

Pediatra, Alergolog

Najcudowniejsza Pani Doktor na świecie!!!! Można rzecz Anioł :) Dzięki niej przychodnia w Wiśle ożyła. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, rzeczowo zawsze z uśmiechem. Poświęca pacjentowi dużo czasu.Antybiotyki przepisuje w ostateczności co jest rzadkością. Po pierwszej wizycie z trzyletnim dzieckiem byłam w szoku - dziecko z kaszlem i gorączką zostało przebadane od stóp do głów - dosłownie. To nawet lekarze na prywatnych wizytach nie badają tak skrupulatnie (za wyjątkiem Pani doktor Sitkiewicz która z kolei lubi dawać antybiotyki ...). Moje dziecko i ja ją uwielbiamy, polecamy i życzymy wszystkim tak doświadczonych, oddanych lekarzy :)

Bardzo rzetelna i dokładna lekarka w stawianiu diagnozy. Skromna, ludzka, wysoka kultura osobista. Cierpliwa, empatyczna. Poswieca duzo czasu pacjentowi. Poznałam ją niedawno a już dużo pomogła mi oraz córeczce. Jak dlugo zyje (nie malo wiosen 😄)to nie spotkałam jeszcze takiej lekarki.Gdyby inni lekarze i jej koledzy i koleżanki byli choć w połowie tacy jak ona to byłoby dobrze w cieszyńskim szpitalu. Gdybać można. ..

Po raz pierwszy spotkałam tak cierpliwego,kompetentnego i wspaniałego lekarza.Pani doktor jest niezmiernie miła i sympatyczna. Ma bardzo dobry kontakt z dziećmi i ich rodzicami Kocha to co robi. Skromna a zarazem pełna empatii i zaangażowana. Ma ogromną wiedzę medyczną,którą potrafi przekazać pacjentowi w sposób jasny i zrozumiały.Moi chłopcy wręcz uwielbiają Panią doktor. Leczy bardzo skutecznie. Polecam!

Pani doktor jest lekarzem z ogromnym doświadczeniem i wiedzą, którą potrafi wykorzystać w praktyce. Jest rzeczowa, wykazuje wielkie zaangażowanie. Poświęca pacjentowi niezbędną ilość czasu. Dzięki tym cechom ma bardzo wielu pacjentów. Prezentuje wysoki poziom kultury osobistej. Bardzo dobry medyk. Pomogła nam, leczy nasze wnuki. Ma rzeszę pacjentów nie tylko alergologicznych w różnym wieku. Jesteśmy dumni i zadowoleni z faktu, że jest wśród nas ktoś tak wyjątkowy. GORĄCO POLECAMY!

Pani Doktor najlepsza na świecie. Bardzo z niej Wisła jest uboga w lwkarza pediatre-alergologa.... Jestem załamana ze tu juz nie pracuje..... Świetnie ocenia stan dziecka, perfekcyjne diagnkzy, podejscie do małego pacjenta jak i doroslego. Poswieca duzo czasu. Kocha chyba to, co robi. Nie znam lepszej lekarki....

Najlepszy pediatra jakiego znam. Jej niesamowita intuicja i wiedza pozwoliły uratować nasze dziecko! Bada dokładnie i skrupulatnie.Ma serdeczne i cierpliwe podejście do dzieci. zaniepokojonych rodziców.Wyczerpująco udziela odpowiedzi na nurtujące pytania. Wykonuje zawód z pasją i zaangażowaniem.Nadal leczymy się u Pani doktor. Osoba godna polecenia.

Gorąco polecam każdemu Panią Doktor Pabijasz. Ma przeogromną wiedzę,naprawdę wie co robi.Każdego pacjenta traktuje indywidualnie, analizuje każdy jego objaw, poświęca mu dużo czasu.Zaangażowana w swoją pracę i chęć niesienia pomocy innym.Bardzo dokładna,cierpliwa i przede wszystkim ciepła i uprzejma dla ludzi.Niezwykle wyrozumiała i pełna empatii.Moje dzieci uwielbiają Panią Doktor.My również i wszyscy nasi znajomi korzystamy często z Jej pomocy i mamy o Niej BARDZO DOBRE ZDANIE.

Najlepszy pediatra i alergolog jakiego znam.Wie co robi.Jest przede wszystkim rzetelna.Skrupulatnie tłumaczy istotę choroby,ma naprawdę dużą wiedzę. Kochany, cierpliwy i sympatyczny człowiek.Pierwszy raz spotkałam TAKIEGO lekarza. polecam.

Rzetelny, kompetentny i dokładny lekarz. Świetny człowiek. Poważnie traktuje wszystkie objawy. Po wielu latach zmagań z astmą i atopowym zapaleniem skóry wreszcie odczułem ulgę. Pani doktor pomogła również mojej córeczce. Gorąco polecam

Pani doktor jest niezwykle mądrym i kompetentnym lekarzem. Skrupulatnie analizuje każdy objaw.Niczego nie bagatelizuje.Jasno tłumaczy istotę choroby.Poświęca pacjentowi naprawdę dużo czasu.Jest uprzejma i pełna empatii. To naprawdę wspaniały człowiek.Gorąco polecam polecam.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Cieszyn"?

Ustroń
Szpital Śląski, Oddział pediatryczny
Cieszyn
Szpital Śląski
Cieszyn

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Akademicka"
ul. Bielska 66
ul. Roztoki 9