dr n. med. Danuta Pabijasz

Pediatra, Alergolog

Najlepszy pediatra jakiego znam. Jej niesamowita intuicja i wiedza pozwoliły uratować nasze dziecko! Bada dokładnie i skrupulatnie.Ma serdeczne i cierpliwe podejście do dzieci. zaniepokojonych rodziców.Wyczerpująco udziela odpowiedzi na nurtujące pytania. Wykonuje zawód z pasją i zaangażowaniem.Nadal leczymy się u Pani doktor. Osoba godna polecenia.

Bardzo rzetelna i dokładna lekarka w stawianiu diagnozy. Skromna, ludzka, wysoka kultura osobista. Cierpliwa, empatyczna. Poswieca duzo czasu pacjentowi. Poznałam ją niedawno a już dużo pomogła mi oraz córeczce. Jak dlugo zyje (nie malo wiosen 😄)to nie spotkałam jeszcze takiej lekarki.Gdyby inni lekarze i jej koledzy i koleżanki byli choć w połowie tacy jak ona to byłoby dobrze w cieszyńskim szpitalu. Gdybać można. ..

Najlepszy pediatra i alergolog jakiego znam.Wie co robi.Jest przede wszystkim rzetelna.Skrupulatnie tłumaczy istotę choroby,ma naprawdę dużą wiedzę. Kochany, cierpliwy i sympatyczny człowiek.Pierwszy raz spotkałam TAKIEGO lekarza. polecam.

Po raz pierwszy spotkałam tak cierpliwego,kompetentnego i wspaniałego lekarza.Pani doktor jest niezmiernie miła i sympatyczna. Ma bardzo dobry kontakt z dziećmi i ich rodzicami Kocha to co robi. Skromna a zarazem pełna empatii i zaangażowana. Ma ogromną wiedzę medyczną,którą potrafi przekazać pacjentowi w sposób jasny i zrozumiały.Moi chłopcy wręcz uwielbiają Panią doktor. Leczy bardzo skutecznie. Polecam!

Pani Doktor najlepsza na świecie. Bardzo z niej Wisła jest uboga w lwkarza pediatre-alergologa.... Jestem załamana ze tu juz nie pracuje..... Świetnie ocenia stan dziecka, perfekcyjne diagnkzy, podejscie do małego pacjenta jak i doroslego. Poswieca duzo czasu. Kocha chyba to, co robi. Nie znam lepszej lekarki....

Wciąż poszukujesz "Pediatra Cieszyn"?

Ustroń
Szpital Śląski, Oddział pediatryczny
Cieszyn
Szpital Śląski
Cieszyn

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Akademicka"
ul. Bielska 66
ul. Roztoki 9