dr n. med. Danuta Pabijasz

Pediatra, Alergolog

Wizyty zawsze przebiegają sprawnie, rzetelnie i rzeczowo.Bardzo dobry pediatra. Od wielu lat Pani doktor leczy moje dzieci. Nikt wcześniej nie potrafił rozwiązac problemu i postawic pełnej diagnozy. Godna zaufania. Polecam

Wizyty zawsze przebiegają sprawnie, rzetelnie i rzeczowo.Bardzo dobry pediatra.

Pani Doktor bardzo uprzejma i miła. Ma odpowiednie podejście do dzieci. Polecam, taki lekarz to skarb.

Pani doktor jest diamentem wśród lekarzy. Z powołania, z pasji, z sercem dla każdego pacjenta nawet jeśli czas nagli. Coś wspaniałego, niech jej Bóg błogosławi! :)

Jest to najbardziej rzetelny pediatra w naszej okolicy.Kompleksowo podchodzi do objawów. Ufamy Pani doktor w 100%...Bardzo empatyczna,ma super podejście do dzieci. Trafne diagnozy.Bardzo kontaktowa, skrupulatna i besposrednia! WIELKI SZACUN !!!

Chociaz długo czekałąm na wizytę u Pani Doktor to naprawdę było warto. Świetna! Uprzejma i miła, bada od" od stóp do głow".Cierpliwa i miła, a zarazem stanowcza.Zbiera dokładny wywywiad niczego nie pomijając. Tłumaczy zrozumiale.Kompleksowo podchodzi do objawów.To przecież Pediatra i Alergolog. Niczego nie pomija.Super podejście do dziecka. Polecam

Najlepszy lekarz jakiego znam. Kompetentna, a przy tym niezwykle skormna. Wyrozumiała, rzetelna. Wspaniala osoba. Lekarz z powołania. Gdyby każdy lekarz w taki sposob podchodził do pracy nie byłoby problemu ze służbą zdrowia.

Leczymy się u Pani doktor od kilku miesięcy. Po raz pierwszy spotkaliśmy ją w szpitalu.Nie chcemy już innego lekarza!. Jest osobą pełną kultury, empatii. Poświęca wile czasu aby zbadać chorego.Logicznie i zwięźle tłumaczy istotę choroby.Bardzo dba i troszczy się o swoich pacjentów.Stawia trafne diagnozy. Leczy dobrze.Bardzo polecam i pozdrawiam Panią doktor.

Najlepszy pediatra jakiego znam. Jej niesamowita intuicja i wiedza pozwoliły uratować nasze dziecko! Bada dokładnie i skrupulatnie.Ma serdeczne i cierpliwe podejście do dzieci. zaniepokojonych rodziców.Wyczerpująco udziela odpowiedzi na nurtujące pytania. Wykonuje zawód z pasją i zaangażowaniem.Nadal leczymy się u Pani doktor. Osoba godna polecenia.

Bardzo rzetelna i dokładna lekarka w stawianiu diagnozy. Skromna, ludzka, wysoka kultura osobista. Cierpliwa, empatyczna. Poswieca duzo czasu pacjentowi. Poznałam ją niedawno a już dużo pomogła mi oraz córeczce. Jak dlugo zyje (nie malo wiosen 😄)to nie spotkałam jeszcze takiej lekarki.Gdyby inni lekarze i jej koledzy i koleżanki byli choć w połowie tacy jak ona to byłoby dobrze w cieszyńskim szpitalu. Gdybać można. ..

Najlepszy pediatra i alergolog jakiego znam.Wie co robi.Jest przede wszystkim rzetelna.Skrupulatnie tłumaczy istotę choroby,ma naprawdę dużą wiedzę. Kochany, cierpliwy i sympatyczny człowiek.Pierwszy raz spotkałam TAKIEGO lekarza. polecam.