dr n. med. Danuta Pabijasz

Pediatra, Alergolog

Po raz pierwszy spotkałam tak cierpliwego,kompetentnego i wspaniałego lekarza.Pani doktor jest niezmiernie miła i sympatyczna. Ma bardzo dobry kontakt z dziećmi i ich rodzicami Kocha to co robi. Skromna a zarazem pełna empatii i zaangażowana. Ma ogromną wiedzę medyczną,którą potrafi przekazać pacjentowi w sposób jasny i zrozumiały.Moi chłopcy wręcz uwielbiają Panią doktor. Leczy bardzo skutecznie. Polecam!

Pani Doktor najlepsza na świecie. Bardzo z niej Wisła jest uboga w lwkarza pediatre-alergologa.... Jestem załamana ze tu juz nie pracuje..... Świetnie ocenia stan dziecka, perfekcyjne diagnkzy, podejscie do małego pacjenta jak i doroslego. Poswieca duzo czasu. Kocha chyba to, co robi. Nie znam lepszej lekarki....

Najcudowniejsza Pani Doktor na świecie!!!! Można rzecz Anioł :) Dzięki niej przychodnia w Wiśle ożyła. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, rzeczowo zawsze z uśmiechem. Poświęca pacjentowi dużo czasu.Antybiotyki przepisuje w ostateczności co jest rzadkością. Po pierwszej wizycie z trzyletnim dzieckiem byłam w szoku - dziecko z kaszlem i gorączką zostało przebadane od stóp do głów - dosłownie. To nawet lekarze na prywatnych wizytach nie badają tak skrupulatnie (za wyjątkiem Pani doktor Sitkiewicz która z kolei lubi dawać antybiotyki ...). Moje dziecko i ja ją uwielbiamy, polecamy i życzymy wszystkim tak doświadczonych, oddanych lekarzy :)

Pani doktor jest lekarzem z ogromnym doświadczeniem i wiedzą, którą potrafi wykorzystać w praktyce. Jest rzeczowa, wykazuje wielkie zaangażowanie. Poświęca pacjentowi niezbędną ilość czasu. Dzięki tym cechom ma bardzo wielu pacjentów. Prezentuje wysoki poziom kultury osobistej. Bardzo dobry medyk. Pomogła nam, leczy nasze wnuki. Ma rzeszę pacjentów nie tylko alergologicznych w różnym wieku. Jesteśmy dumni i zadowoleni z faktu, że jest wśród nas ktoś tak wyjątkowy. GORĄCO POLECAMY!

Pani Doktor jest niezaprzeczalnie profesjonalistą w swojej dziedzinie.Kompetentna.Spokojna, cierpliwa, niezwykle uprzejma.Skrupulatnie analizuje objawy choroby.Ma bardzo dobre podejście do pacjentów: zarówno dorosłych jak i dzieci. GORĄCO POLECAM.

Gorąco polecam każdemu Panią Doktor Pabijasz. Ma przeogromną wiedzę,naprawdę wie co robi.Każdego pacjenta traktuje indywidualnie, analizuje każdy jego objaw, poświęca mu dużo czasu.Zaangażowana w swoją pracę i chęć niesienia pomocy innym.Bardzo dokładna,cierpliwa i przede wszystkim ciepła i uprzejma dla ludzi.Niezwykle wyrozumiała i pełna empatii.Moje dzieci uwielbiają Panią Doktor.My również i wszyscy nasi znajomi korzystamy często z Jej pomocy i mamy o Niej BARDZO DOBRE ZDANIE.

Rzetelny, kompetentny i dokładny lekarz. Świetny człowiek. Poważnie traktuje wszystkie objawy. Po wielu latach zmagań z astmą i atopowym zapaleniem skóry wreszcie odczułem ulgę. Pani doktor pomogła również mojej córeczce. Gorąco polecam

Wspaniała osoba i wspaniały lekarz. Poświęca dużo swojego cennego czasu pacjentowi. Nie bagatelizuje choroby. Wykazuje dużą empatię, zrozumienie. Kompetentna, rzeczowa. Dziękujmy Bogu za takich ludzi.