lekarz Danuta Paradowska

Neurolog

1,8
1,8

Byłam na wizycie Pani Doktor poświęciła mi dużo czasu i dokładnie zbadała. Nie lekceważyła różnych objawów skierowała na dalszą diagnostykę i zwróciła uwagę że przy moim schorzeniu ważne są dobre nawyki. Co więcej wskazała na co mam zwrócić uwagę. Pani Doktor była uprzejmą i miła i mimo hałasu pacjentów w poczekalni w pełni skupiona na moim przypadku. Polecam.

Nie polecam tej Pani jako dobrego lekarza niestety ☹️ Moja mama była bo już raczej nie będzie tej Pani pacjentką bo z przykrością stwierdzam ze w niczym nie pomogła Mojej Mamie oprócz tego ze wysyłała od jednego lekarza do drugiego nie racząc nawet zbadać i postawić jakiejkolwiek diagnozy i wdrożyć leczenie które by pomoglo choć w małym stopniu wrócić do sprawności 🤬🤬

Zdecydowanie nie polecam. Przykro mi, że trafiłam na tego lekarza... Ale dostępność do innych neurologow była ograniczona, a zależało mi na czasie więc niestety skorzystałam. Pani Doktor z tego też co rozmawiałam z innymi pacjentami wiecznie przychodzi spóźniona, po 8. Zaczyna pracę 8:15.. Jest nieuprzejma, podchodzi do pacjenta bez zaangażowania. Odznacza się stosunkiem lekceważącym. Byciem lekarzem specjalista obliguje do zapoznawania się z wynikami badań, a nie zadawalanie się tylko opisem. Nie jestem zadowolona, brak rzetelności, empatii i wiedzy. Szukam dalej.

Bardzo niekompetentna lekarka. Nie interesują ją wszystkie zgłaszane przez pacjenta dolegliwości. Podejrzewa, że będzie potrzebna operacja, a wcześniej dodatkowe badanie potwierdzające diagnozę, ale nie wystawia skierowania na badanie tylko wypisuje leki przeciwbólowe i każe przyjść za miesiąc, to wówczas wystawi skierowanie. Nie interesuje jej, że pacjent ze względu na silne bóle od kilku miesięcy nie jest w stanie pracować i potrzebuje zwolnienie lekarskie i każe po zwolnienie iść do lekarza rodzinnego. A całe badanie polegało jedynie na czterech stuknięciach mloteczkiem w kończyny. Przepisane leki tylko zwielokrotniły bóle, ale tym też lekarka się nie przejmuje. Podczas kolejne wizyty ponownie skandaliczne zachowanie i odmowja wystawienia zwolnienia. Na zwróconą uwagę, że też może wystawić zwolnienie, stwierdza że w takim razie musi mnie zbadać i robi to na zakończenie wizyty, co powinna zrobić na początku. Ponownie odmawia wystawienia L4 i wypisuje jedynie skierowanie na dodatkowe badanie.