dr Danuta Pora

Bardzo dobre podeście do dzieci, ale co ważniejsze po prostu bardzo profesjonalny lekarz! Polecam każdemu.

Do doktor Danusi Pory chodzimy 15 lat ,nigdy nas nie zawiodła .Zawsze celnie stawia diagnozę ,pomoże o każdej porze .Najlepszy pediatra we Włocławku.

Niestety, ale w moim przypadku Pani doktor nie wykazała się zbytnio kompetencją. Byłam na wizycie z córeczką jak miała dwa miesiące. Fakt, że od razu zauważyła po wyglądzie że ma podniesiona bilirubinę, ale jeśli chodzi o asymetrię ułożeniową zdiagnozowała źle. Fizjoterapeuta zdiagnozował odwrotnie i na szczęście gdyby nie mój upór i intuicja, że coś jest nie tak córeczka do tej pory nie byłaby rehabilitowana. Druga rzecz - brak uprzejmości. Córeczką miała mocna biegunkę, ja nie mogąc dodzwonić się do Pani doktor poprosiłam z wiadomości SMS o telefon w wolnej chwili na co Zosi doktor odpisała mi, że nie ma wolnej chwili. Skoro miała czas odpisać na smsa to chyba minutę a ona miała. Jedyny plus za rozpoznana żółtaczkę.

Bardzo dobry lekarz Wszystko skrupulatnie wyjaśnia.Stosuje skuteczne metody leczenia . Dba także o podniesienie odporności dziecka żeby często nie chorowało.Szczerze polecam.

Świetna Pani Doktor! Tylko i wyłącznie do niej, jeśli coś dzieje się z dzieckiem. Bardzo pomocna i konkretna, poświęca mnóstwo czasu na malucha.

Polecam,mam ogromne zaufanie do Pani Doktor.Znam Panią Doktor już wiele lat.Można na nią zawsze liczyć.

MOŻE I KOMPETENTNA ALE NA WIZYCIE PRYWATNEJ ODEBRAŁA 3 TELEFONY W TRAKCIE DIAGNOZAWANIA DZIECKA I ZASTANAWIAŁAM SIĘ CZY MA AŻ TAKIE ROZDWOJENIE ŻE POTRAFI ROZMAWIAĆ PRZEZ TELEFON I DIGNOZOWAĆ, POZA TYM PRZERYWA BARDZO NIE BYLIŚMY W STANIE OPOWIEDZIEĆ DOKŁADNIE JAK SIĘ ZACZĄŁ PROBLEM U DZIECKA BO NON STOP PRZERYWAŁA. BYŁ PIERWSZY RAZ ALE ZASTANOWIE SIĘ NAD DRUGĄ WIZYTĄ ZWŁASZCZA ŻE PRYWATNIE PANI NIE ZAPISUJE NA ODPOWIEDNIĄ GODZINĘ TYLKO CZEKASZ Z CHORY DZIECKIEM 2 GODZINY. NIE WIEM DO ZASTANOWIENIA

Długo szukaliśmy pediatry dla naszego synka. Panią doktor polecili nam znajomi znajomych i od tego czasu została pediatrą naszego syna. Pani doktor prowadzi nasze dziecko od 3 lat i nigdy się nie zawiedliśmy,zawsze trafne diagnozy,udzielona pomoc, zawsze znalazła dla nas czas gdy coś nas niepokoiło.Wszyscy jesteśmy zadowoleni, że trafiliśmy na doktor Porę i polecamy wszystkim rodzicom w 100%

Moj synek od 2 lat ciagle chorowal nie wiedzialam juz co mam robic az w koncu trafil do szpitala tam byla doktor Pora po wyjsciu ze spzitala poszlismy do niej na wizyte synek pierwszy raz od dlugiego czasu jest zdrowy i przede wszytskim wrocil mu apetyt:)w koncu pierwszy lekarz mi powiedzial w czym jest problem i co mu dolega:) a nie rutynowa odpowiedz jest mu to co zawsze... BARDZO POLECAM JEST WSPANIALA PEDIATRA ciesze sie ze znajomi polecili mi ta Pania!!!!!!!

zdiagnozowała u mojego dziecka zapalenie opon i wyleczyła cóż tu więcej dodać dziękuje