dr n. med. Danuta Pruchnik-Wolińska

Neurolog

Anioł, nie czlowiek. Lekarz z powołania, potrafi dodać otuchy, nadziei, wszystko rzeczowo i obrazowo wytłumaczyć. Ma ogromną wiedzę, doświadczenie i jeszcze większe pokłady empatii i ciepła dla drugiego człowieka. Nie wiem czy Pani Doktor jeszcze przyjmuje, ale bardzo się cieszę że miałem okazję być Jej pacjentem.

Pani doktor godna polecenia ,jest super uprzejma kompetentna ,duzo czasu poswieca na tlumaczenia choroby,kompleksowo podchodzi do pacjenta.polecam

Pani doktor jest wspaniałą osobą. Podejście do pacjenta bardzo dobre, ciepło, uśmiech i klimat gabinetu bardzo dobrze wpływają na pacjenta.

Pani doktor jest wspaniałą osobą. Podejście do pacjenta bardzo dobre,
ciepło, uśmiech i klimat gabinetu bardzo dobrze wpływają na pacjenta.

Super lekarz, wybitny specjalista, czas który Pani Doktor poświęca pacjentowi nie ograniczony, pod każdym wzgiędem kompetentna i zainteresowana pacjentem kompleksowo, uprzejmość i spokój Pani Doktor sprawia, ze pacjent nie stresuje się wizytą. Wielki szacunek i serdeczne podziękowania dla Pani,a jestem pacjentką od 2004r. Polecam - taki lekarz na obecne czasy to przyjaciel pacjenta!

Pani Doktor jest świetną specjalistką, ma bardzo ciepłe podejście do pacjenta, każdemu poświęca odpowiednią ilość czasu.

Nie znam lepszego lekarza od Pani Pruchnik!!!!

Nie znam lepszego lekarza od Pani Pruchnik!!!!

pani doktor podchodzi do pacjenta jak do najbliższej osoby nie znam lepszego lekarza a za razem człowieka

Takiego lekarza to ze świecą by szukać, idziesz na NFZ a poświęci Ci sporo czasu, spokojnie wszystko wytłumaczy, ma sporą wiedzę, a przede wszystkim jest normalnym człowiekiem. Sama dojeżdżam do niej ze Śremu, bo u nas w mieście wszyscy neurolodzy to totalna porażka!EPI

Najlepszy specjalista w WLKP! Nie tylko lekarz, ale przede wszystkim człowiek!

Najlepszy specjalista w WLKP! Nie tylko lekarz, ale przede wszystkim człowiek!

Najlepszy neurolog w Wielkpolsce z jakim miałam styczność!

Najlepszy neurolog w Wielkpolsce z jakim miałam styczność!