lekarz Danuta Radomska

Słaby kontakt, wyniosłość i bezczelność. Niestety rozmowa z Panią nie należała do przyjemnych. Bardzo przykro :(

Niebezpieczna, niekompetentna, chamska istota z epoki głębokiego PRLu o czym miałam okazję się przekonać dwa razy w odstępie tygodnia. Poczekalnia pełna ludzi. Duchota. Jest czerwiec i rekordowe upały. Ona przez 30 min albo "odpala" kompa", albo "psuje kompa" albo wydłuża sobie przerwę o kilkadziesiąt min. W miedzy czasie do gab.wpada koleżanka z truskawkami a z gabinetu na poczekalnię wali dym papierosowy. W końcu wizyta. Teoretycznie tylko zdjęcie szwów i odbiór wyniku bad.histopat. po wycięciu przez innego chirurga. Powinno zająć góra 10 min. Stracony czas: Kilka godzin a licząc na dni pracy dwa dni urlopu !!!! "lekarka" nawet nie spojrzała ani na zmianę ani na wyniki po które musiałam pofatygować się dwa razy, czytaj klepnąć wizytę dwa razy. Więcej. Po dwóch wizytach nawet nie sprawdziła szwów. Ps zdjęłam sama jak rana się otworzyła. Zero kultury i kontaktu z pacjentem. Odezwała się raz "że jestem chamska" bo podczas wizyty zrobiłam jej zdjęcie jak czyta kolorową gazetkę. Na moje wyniki nawet nie spojrzała nie mówiąc już o ich omówieniu. Ps guz skóry. Wymagane dalsze badania i leczenie.

Osoba kompletnie niekompetentna w działaniu, bezczelna i bardzo nieodpowiedzialna, nie dotykając mnie jednym spojrzeniem stwierdziła, iż mam nie groźnego tłuszczaka który samoczynnie się wchłonie zaznaczam, że wcześniej przedstawiłem jej całkowitą i dokładną dokumentacje powypadkową ze szpitala, mimo wszystko wyśmiewając mnie nie dała sobie przetłumaczyć, że jednak jest to uraz po uderzeniu. Tego samego dnia udałem się do innego specjalisty który po dokładnym zbadaniu mnie rozpoznał groźnego dla zdrowia krwiaka, jednocześnie podejmując natychmiastowa pomoc. Przestrzegam każdego uważajcie!! Nie ujmując weterynarzom ta Pani nie nadaje się nawet by leczyć zwierzęta!!