prof. dr hab. n. med. Danuta Ryglewicz

Neurolog

1,5

Jak się tej pani nie podoba moja wyjątkowo zła opinia to niech poprosi o jej usunięcie. Anonim, który zwyczajnie jej nie znosi.

NIE polecam Pani Starszej. NIE polecam Pani Starszej. NIE polecam Pani Starszej. NIE polecam Pani Starszej. NIE polecam Pani Starszej. NIE polecam Pani Starszej. NIE polecam Pani Starszej. NIE polecam Pani Starszej. NIE polecam Pani Starszej. NIE polecam Pani Starszej. NIE polecam Pani Starszej. NIE polecam Pani Starszej. NIE polecam Pani Starszej. NIE polecam Pani Starszej. NIE polecam Pani Starszej. NIE polecam Pani Starszej. NIE polecam Pani Starszej. NIE polecam Pani Starszej. NIE polecam Pani Starszej. NIE polecam Pani Starszej. NIE polecam Pani Starszej.

A ja myślę, że jak ktoś jest anonimem to znaczy, że nie wie co myśli - najczęściej tak jest z psychologami, których ta Pani zatrudniła. Psychologia to nie nauka, tylko zbiór opinii, które wklepuje się człowiekowi bez zrozumienia, żeby był robocikiem, z którego psycholodzy bez żadnej odpowiedzialności mają pensje - pod nikogo nie podlegają. Ta Pani jest kompetentna, ale właśnie płaci cenę za danie władzy tym pustakom po psychologii, którzy nawet nie są w stanie wziąć odpowiedzialności za swoje opinie, tylko szczują ludzi na siebie, a potem czekają na efekty - jak pielęgniarki wszystko za nich załatwią to w to wchodzą, a jak wymaga to odpowiedzialności to fruuu i już ich nie ma. I się potem dziwicie, że więcej jest Wariatów, na których musicie pracować niż podatników...

Myślę, że szanowna pani dyrektor Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie powinna pozostać przy swojej wyuczonej specjalności (neurologia) i nie powinna się wcinać w żadne zagadnienia z zakresu psychiatrii. Poszkodowany przez IPiN. AB.

Poszkodowany przez IPiN. AB.