Efekt po zdjęciu aparatu - olśniewający. Zgryz dobrze ułożony. Zęby zaczęły się jednak krzywić, i teraz po prawie 2 latach od zdjęcia, zęby w żuchwie układają się jak chcą. Pomimo tego, wiem że pani Danuta jest dobrym i kompetentnym lekarzem - polecam go każdemu. Widocznie jakiś niezauważony błąd spowodował te zmiany w uzębieniu.

polecam zdecydowanie ,leczenie długotrwałe przyniosło oczekiwany rezultat

polecam zdecydowanie ,leczenie długotrwałe przyniosło oczekiwany rezultat

co tu dużo pisać , Pani doktor jest świetna , podjęła się mnie leczyć a w moim dosyć ciężkim przypadku kilku innych lekarzy nie dawało większych szans . Po prawie dwóch latach i jej fachowości oraz zastosowaniu przez nią najnowszych materiałów jestem zadowolona moimi WRESZCIE prostymi zębami. Cena jest dosyć wysoka ale chyba lepiej dobrze wyglądać niż mieć nowego leda . BARDZO GORĄCO POLECAM . DAGMARA Z WROCŁAWIA

Bardzo kompetentna osoba,zna sie na rzeczy. Nie jest to moze najtansza usługa lekarska ale jesli któs chce wydac raz a pozadnie pieniadze i byc do konca zycia zadowolonym to POLECAM! Zastanówcie sie czy wolicie fachowca i dobre materiły użyte do leczenia,czy przestarzale techniki itp a za małe pieniadze które niestety nie daja efektów.Naprawde goraco polecam.Nie jest to tylko prostowanie zębów,lecz równiez wybielanie,dekorowanie zebów złotymi badz innymi ozdobami(np.cyrkonią),Usównanie wad zgryzów itp.

Bardzo kompetentna osoba,zna sie na rzeczy.