co tu dużo pisać , Pani doktor jest świetna , podjęła się mnie leczyć a w moim dosyć ciężkim przypadku kilku innych lekarzy nie dawało większych szans . Po prawie dwóch latach i jej fachowości oraz zastosowaniu przez nią najnowszych materiałów jestem zadowolona moimi WRESZCIE prostymi zębami. Cena jest dosyć wysoka ale chyba lepiej dobrze wyglądać niż mieć nowego leda . BARDZO GORĄCO POLECAM . DAGMARA Z WROCŁAWIA

Bardzo kompetentna osoba,zna sie na rzeczy. Nie jest to moze najtansza usługa lekarska ale jesli któs chce wydac raz a pozadnie pieniadze i byc do konca zycia zadowolonym to POLECAM! Zastanówcie sie czy wolicie fachowca i dobre materiły użyte do leczenia,czy przestarzale techniki itp a za małe pieniadze które niestety nie daja efektów.Naprawde goraco polecam.Nie jest to tylko prostowanie zębów,lecz równiez wybielanie,dekorowanie zebów złotymi badz innymi ozdobami(np.cyrkonią),Usównanie wad zgryzów itp.

Bardzo kompetentna osoba,zna sie na rzeczy.

Efekt po zdjęciu aparatu - olśniewający. Zgryz dobrze ułożony. Zęby zaczęły się jednak krzywić, i teraz po prawie 2 latach od zdjęcia, zęby w żuchwie układają się jak chcą. Pomimo tego, wiem że pani Danuta jest dobrym i kompetentnym lekarzem - polecam go każdemu. Widocznie jakiś niezauważony błąd spowodował te zmiany w uzębieniu.

polecam zdecydowanie ,leczenie długotrwałe przyniosło oczekiwany rezultat

polecam zdecydowanie ,leczenie długotrwałe przyniosło oczekiwany rezultat

Wciąż poszukujesz "Ortodonta Wrocław"?

dr

51-502 Wrocław
Indywidualna Praktyka Lekarska i Stomatologiczna
Świętego Jerzego 15
Wrocław
Łużyckie Centrum Medyczne s.c.
ulica Strzelców 10
68-200 Żary