lekarz Danuta Setman-Kozak

Epidemiolog

2,6
2,6

Jestem bardzo zadowolona, z wizyty w placówce. Miałam wizytę u Pani Danuty. Pełen profesjonalizm, bardzo dokładne przeanalizowanie mojego przypadku, Pani doktor bardzo miła rzeczowa, cierpliwie wyjaśnia wszystkie wątpliwości, nie zważając na to że są kolejni pacjenci, poświęca tyle czasu ile trzeba. Panie w recepcji bardzo miłe. Polecam i życzę utrzymania poziomu.

Nie wiem skąd te opinie wyżej. Wizyty, o ile nie ma się wykupionego pakietu są faktycznie kosztowne, ale ciężko obwiniać o to panią doktor. Mi nie dość, że wszystko szczegółowo tłumaczy to jeszcze rysuje. Pomimo wielu pacjentów, poświęca czas i jest bardzo uprzejma. Nie ignoruje też innych problemów, które nie są głównym powodem wizyty. Można panią doktor zapytać o wszystko i zawsze odpowiada, nigdy nie zbywa. Nigdy nie poczułam się traktowana z góry, chociaż jestem na tym punkcie chyba nawet przewrażliwiona. Co do efektów leczenia to jestem w trakcie, więc ...

Co do efektów leczenia to jestem w trakcie, więc ciężko mi ocenić kompetencje, ale jestem dobrej myśli i póki co nie tracę zaufania.

Cóż tu komentować? Najgorszy lekarz u jakiego byłem.. Wiem co piszę.. zresztą widzę, że to nie tylko moja opinia.. komentarze mówią same za siebie!

Nie polecam nikomu Pani dr. Nie dość,że wilka dama i paniusia, to pacjentów traktuje jak śmieci. Wypisała tylko recepte, na pytania niechętnie odpowiadała i to tak wymijająco, jakby nie miała o niczym pojęcia. To jest lekarz?! Porażka po prostu! Wizyta trwała 2 minuty! Tylko kase wyciąga od ludzi a na leczeniu w ogóle się nie zna. Mega negatyw. Nikomu nie polecam.

powiedzialem ze podejrzewam borelioze, przyszedłem z badaniem Igg Igm met. Elisa, lekarka powiedziała ze nie może tego wykluczyć, przepisała leki, poleciła zrobić jeszcze raz te same badania (które jest totalnie niewiarygodne 40% szans ze wynik bedzie poprawny a 60% ze nie poprawny - to już lepiej rzucic monetą) ale tym razem u nich w ośrodku (80zł) bo ona w inne nie wierzy, zapytalem co to ma dać, co w zależności od wyniku bedziemy robić, lekarka na to, że jak zrobię badania, przyjde na wizytę (za 120zł przypomne) to sie zastanowimy. Już lepiej poczytać w internecie i wiecej się wie niż taki lekarz specjalista. Generalnie chodzi o to by naciągnąć na kasę.