lekarz Danuta Sobiech

2,2
2,1
1,9
2,1

Pani doktor prowadziła moją ciążę od początku o każde badanie trzeba było się prosić . USG przez okres ciąży zrobione może 3 razy . Kiedy dowiedział się , że udalam się na wizytę prywatną do innego lekarza przy kolejkę wizycie mimo 4 tygodniowego odstępu poraz kolejny odmówiła wykonania USG mówiąc " ,że przecież miałam robione" . Poród ze względu na zawał płodu oraz zwapnienie , którego nie zauważyła osobiście zakończony CC . Na obchodzie usłyszałam na sali pooperacyjnej, że "rodzić mi się nie chciało!! " Obolała ze łzami w oczach odparłam ,że nie miałam możliwości podjąć próby porodu naturalnego ponieważ taka była decyzja lekarza ponownie zostałam poniżona słowami " wszystko wina lekarzy " . Nie polecam brak empatii ze strony lekarza

Wizyta ginekologiczna kosztuje 150 zł. Pani dostając 200 zł od Żony schowała do szuflady nie wydając reszty. Wybierając się do Pani doktor polecam mieć przygotowaną kwotę.

Pani doktor jest bardzo powierzchowna, postawiła mi złą diagnozę, nie polecam szkoda nerwów, czasu i pieniędzy, niestety Pani doktor jest łasa tylko na pieniądze, a nie na dobro pacjentki.

Pani doktor jest bardzo miła. Potrafi wytłumaczyć problem, gdy czegoś nie rozumiem albo nie jestem do końca pewna. Przy badaniu niekiedy odczuwam pewien dyskomfort, ale nie jest to nic strasznego. Byłam u niej również prywatnie i nie zauważyłam różnicy w traktowaniu pacjentki. Słyszałam różne opinie, ale ja nie narzekam na tę panią doktor i mogłabym ją polecić.

Polecam Panią Danutę - Nie rozumiem skąd biorą się te negatywne komentarze - idąc do lekarza nie spodziewałam się 'delikatności' tylko fachowej porady i taką dostałam. Pani Danuta to moim zdaniem bardzo dobry lekarz

BOŻE BROŃ WAS PRZED TĄ LEKARKĄ!!! Byłam u niej na prywatnej wizycie 2 lata temu- test ciazowy wyszedl pozytywnie więc rozpromieniona udałam się do niej, żeby potwierdzić tą radosną nowinę. Po 10 minutach badania usłyszałam prosto z mostu- " plod jest martwy prszę w przyszłym tygodniu przyjść do usunięcia". Prawie zemdlałam, wyszłam z płaczem i po 2 dniach znalazłam się u doktowa Rogoszewskiego w Rybniku( POLECAM), który stwierdził, że wszystko jest w najlepszym porządku. Dziś mam śliczną 1,5 roczną córeczkę i nie chce nawet mysleć ile kobiet posłuchało tej kobiety i usunęło swoje dziecko.

byłam u niej 10 lat temu, to była moja pierwsza wizyta w życiu u ginekologa. miałam 22 lata i powiedziałam jej że jestem dziewicą - wyśmiała mnie. a to chyba akurat ma znaczenie jeśli chodzi o sposób badania. wizyta trwała u niej 3 minuty, wymacała mnie jednym palcem, powiedziała że wszystko książkowo i 50zł proszę. żenuła.

Dno żenada naprawde brak słów Pani doktor ile trzeba dać Pani w łape żeby Pani się zajeła pacjentem na oddziale ginekologicznym w szpitalu Bo ja myślałam że Pani tam pracuje i dostaje pensje

Bardzo miła Pani Doktor - aczkolwiek słyszałam różne opinie Ja jestem zadowolona

Bardzo miła Pani Doktor - aczkolwiek słyszałam różne opinie
Ja jestem zadowolona

Nie polecam!!!Można być jej pacjentką wiele lat,a w szpitalu na wizycie odwróci się plecami.Pacjentki prywatne w szpitalu są przez panią doktor zupełnie inaczej traktowane.Niech sobie wybuduje szpital,kupi sprzęt,zatrudni personel i robi prywatę.