lekarz Danuta Sokalska

2,7

Lekarz ma swój świat !!! Opowiada jakieś dziwne rzeczy nie na temat. Poszłam z wymiotującym dzieckiem a że wróciliśmy akurat z urlopu to stwierdziła że ma chorobę lokomocyjną....Skończyło się antybiotykiem od innego lekarza.

Nie polecam tego lekarza ,niemiła i nieuprzejma .

Nie polecam tego lekarza ,niemiła i nieuprzejma .

Sprawia wrażenie, jakby żyła w innym świecie. Zna po 2 leki na dane schorzenie i na każdej wizycie przytacza jakieś chore przykłady zachorowań ze swojego otoczenia, którymi próbuje zainteresować pacjentów a raczej rodziców pacjentów. Doprowadziła moją córkę prawie do szpitala, kiedy nie zauważyła choroby dróg oddechowych i przepisała kolejny SYROPEK, bo przecież nic się nie dzieje. Później orzekła, że może być jednak antybiotyk no i jak nie chce łykać normalnego, to mogą być zastrzyki. Kilka dni po wizycie u niej udaliśmy się do szpitala na kontrolę, gdzie lekarz złapał się za głowę i powiedział, że tylko silny organizm dziecka pozwolił uniknąć pobytu w szpitalu. LEDWO! Syropek i syropek, na wszystko syropek i to w dodatku zawsze ten sam i obowiązkowa anegdotka o kimś znajomym lub z rodziny, kilka morałów na temat zapobiegania chorobom i że jest OK. ODRADZAM !!!!