lekarz Danuta Syguła-Gardeła

Neurolog dziecięcy

Odradzam każdemu. Pani doktor bardziej szkodzi niż faktycznie pomaga. Z autopsji mogę się wypowiedzieć, gdyż w wieku 16 lat Pani na wizycie prywatnej głęboko skrytykowała mnie oraz rodziców twierdząc, że udaje chorobę i odesłała nas z „kwitkiem do domu”. Inny specjalista stwierdził poważna nerwice. Wśród moich znajomych oraz rodziny panuje opinia, że pani doktor ma ogromne braki jeśli chodzi o kompetencje. Pani jest znana z swoich tekstów. Zwłaszcza do dzieci, że udają chorobę. Omijać szerokim łukiem. To nie lekarz rodzinny ani neurolog. Nawet prostego żądania pacjenta odnośnie skierowania do specjalisty poprawnie nie potrafi wypisać.

miła , uprzejma, nie zbywa pacjenta, doradzi i wytłumaczy:)) jestem bardzo zadowolona.....................................................................................................

kiepska , kiepska , kiepska , kiepska Lepiej jechac do Krakowa, tam sa naprawde dobrzy lekarze,

kiepska , kiepska , kiepska , kiepska
Lepiej jechac do Krakowa, tam sa naprawde dobrzy lekarze,

najpierw propozycja prywatnej rechabilitacji u kolezanki, puzniej na skalskiej

najpierw propozycja prywatnej rechabilitacji u kolezanki, puzniej na skalskiej

ZANIM PUJDZIECIE Z DZIECKIEM NA REHABILITACJE, BO NIBY WASZE DZIECKO CHORE, JAK MÓWI LEKARKA, UDAJCIE SIE DO INNEGO LEKARZA, OPŁACI SIE, JA POSZEDŁEM I STWIERDZILI ZE RECHABILITACJA '''''''NIEPOTRZEBNA'''''

JA POSZEDŁEM I STWIERDZILI ZE RECHABILITACJA '''''''NIEPOTRZEBNA'''''

Miła, sympatyczna podczas każdego kontaktu. Pomimo leczenia na ubezpieczenie, a nie prywatnie zawsze poświeci tyle czasu ile potrzeba, nie zbywa pacjenta. Wytłumaczy działanie leków i cel zlecanego badania. Polecam.

Polecam. Budzi zaufanie, kompetentna, miła i co najważniejsze wszystko dokładnie tłumaczy. Polecam

pani doktor mila sympatyczna kompetentna. najważniejsze że pomogła

pani doktor mila sympatyczna kompetentna. najważniejsze że pomogła