dr n. med. Danuta Syrkiewicz-Trepiak

Telefon bezpośredni do lekarza: 604 796 444

Telefon bezpośredni do lekarza: 604 796 444

Pani doktor to wspaniały lekarz rodzinny. Cierpliwie słucha, zleca badania i skutecznie leczy swoich pacjentów. Życzę Pani Doktor zdrowia i mniej papierkowej roboty. Pozdrawiam również cały personel przychodni.

Pozdrawiam również cały personel przychodni.

Lekarz, któremu się chce pochylić nad pacjentem. Zastanowi się nad problemem, szuka przyczyn choroby. Daje nadzieję, że leczenie przyniesie pożądany skutek. Zaufałam, cierpliwie poczekam na poprawę zdrowia.

Daje nadzieję, że leczenie przyniesie pożądany skutek.
Zaufałam, cierpliwie poczekam na poprawę zdrowia.

Pani doktor jest OK, natomiast sama obsługa w rejestracji (czeka się i czeka, a Pani czegoś tam szuka w kartotekach i nie interesuje jej pacjent przy blacie, nie można się zarejestrować w danym dniu tylko trzeba czekać do następnego dnia, a ja nie idę po recepty, ani sobie pogadać tylko boli mnie gardło i mam temperaturę)jest do bani. Pielęgniarki tam pracujące nie są niemiłe ale tak technicznie wykonują swoją robotę, że dobrze zaprogramowany robot częściej się uśmiecha.

Zgłosiłam się do Pani Doktor Syrkiewicz z poważnym problemem zdrowotnym, chciałam zaznaczyć że jest to osoba o dużym w moim odczuciu doświadczeniu i odpowiadającym mi podejściu do tematu mojej choroby, dlatego podczas wizyty czułam się swobodnie, spokojnie odpowiadając na niezbędne do dalszych badań pytania. Mało jest lekarzy którzy nie zamykają się w swoich wąskich specjalizacjach, przynajmniej ja często na takich trafiałam... A diagnoza została potwierdzona przez co uważam że Pani Doktor zasługuje na zaufanie. Iwona

Iwona

pani doktor to znakomity lekarz i bardzo dobra skromna osoba. Ma anielską cierpliwość dla pacjentów. Może dlatego że słucha pacjenta , zleca właściwe badania i leczenie jest zawsze skuteczne. Gdyby wszyscy polscy lekarze z taką życzliwością i wiedzą nas leczyli byłoby kalek i zgonów.Życzę Pani doktor zdrowia i tego aby środowisko nigdy jej nie zmieniło.

Mam 75 lat, więc siłą rzeczy kilku lekarzy w życiu poznałem. :-) Od około 10. lat (? nie pamiętam, po śmierci dr Żylskiej) po wybraniu p. Doktor lekarzem rodzinnym, brak nam słów uznania dla p. Syrkiewicz. Faktycznie, kolejki coraz dłuższe, ale to dobra opinia Ją goni chyba. :-)

Rewelacja- Pani Doktor tak mnie poprowadziła ze udało mi się uniknąć operacji kręgosłupa a mam dyskopatię wielopoziomową z obustronnym uciskiem worka oponowego. Najlepszy lekarz z jakim miałem do tej pory do czynienia, lekarz który naprawdę zajmuje się pacjentem.

Świetny lekarz , jak to się kiedyś mówiło : "z powołania"

Świetny lekarz , jak to się kiedyś mówiło : "z powołania"

Polecam wszystkim Panią Doktor. Jest mądra, przemiła i bardzo życzliwa. Ma wyczucie, stawia trafne diagnozy, nie jest zarozumiała. Naprawdę super. Gdyby wszyscy lekarze byli tak fachowi, jak ona, świat byłby lepszy.

Pani Doktor, od czasu, gdy otworzyła swoją przychodnię to nie ma czasu dla pacjentów. Na wizytę czeka się długo, jak do specjalisty. W poprzedniej przychodni, gdy pracowała nie na swoim, można było przyjść w danym dniu, a teraz można obudzić się z gorączką i usłyszy się, że można przyjść jutro, a najlepiej pojutrze !!!

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Katowice"?

Tadeusz Doros

Katowice
PORADNIA ALERGOLOGICZNA
ul . Marii Curie - Skłodowskiej
41-800 Zabrze
DILMED S.C. PRYWATNY GABINET LEKARSKI DR . BARBARA RYMARCZYK - Specjalista alergolog
Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Lekarska" S. C.
ulica Wawelska 7
41-700 Ruda Śląska
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 5 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Ceglana 35
40-952 Katowice