lekarz Danuta Szostak

Neurolog

Jeśli szukacie lekarza z powołania, to ten jest godny polecenia. Pani doktor jest z tych, którzy myślą jeszcze według dawniejszych zasad, w których przede wszystkim liczyło się dobro człowieka, a nie sucha wiedza medyczna i zimne przedmiotowe traktowanie pacjenta jak obiektu do badań. W obecnych czasach polecam a nawet wręcz zalecam opiekę pani Danuty na wszelkie neurologiczne przypadłości.

Wspaniała osoba. Traktuje pacjentów bardzo indywidualnie. Pomogła mi w moich dolegliwościach i wyprowadziła na prostą w wielu momentach, w których inni lekarze byli już całkowicie bezradni. Jeden z najlepszych lekarzy na jakiego udało mi się dotąd trafić.

Bardzo dobry lekarz a przede wszystkim cudowny człowieka. Pani doktor zna się na rzeczy. Dokładnie tłumaczy co dzisiaj jest rzadkością. Wie co robi, bardzo mi pomogła. Oby więcej takich lekarzy.

Oby więcej takich lekarzy.

Polecam Panią Doktor, Wiedza, empatia, kompetencja, podejście i dbałość o pacjenta na bardzo wysokim poziomie.

Polecam Panią Doktor,

Kompetentny i bardzo doświadczony lekarz. Pani doktor jest pełna cierpliwości i empatii. Życzliwa. Po wypadku drogowym tylko ona się ode mnie nie odwróciła. Zawsze jest do dyspozycji pacjenta. Nie wywyższa się!

Nie wywyższa się!

Bardzo życzliwa i pełna zaangażowania Pani doktor, u której lecze sie juz od roku z bardzo dobrym rezultatem. Przede wszystkim wnikliwie robi wywiad i dokładnie czyta dokumentację medyczną, trafnie stawia diagnozę, pamieta pacjenta i traktuje bardzo podmiotowo,ponadto bardzo ciepła i wzbudzająca zaufanie osoba. Polecam

Bardzo profesjonalna lekarka z ogromną wiedzą, wizyta przebiegła w bardzo przyjaznej atmosferze a Pani Doktor sprawnie zdiagnozował problem i ustaliła plan leczenia.

Mi trafiła w samo sedno choroby inni neurolodzy bladzili trzy lata Z cała pewnością polecam mimo złych opinii różni lekarze różni pacjeci i tyleż samo różnych opini