lekarz Danuta Tlałka

Pediatra

3,5

Niestety, ta pani doktor może i była kiedyś dobra, ale teraz już czas na odpoczynek na emeryturze. Na ropne krosty u rocznego dziecka kazała stosować krem nivea ale nie dało mi to spokoju, poszłam prywatnie do dermatologa i od razu maść z antybiotykiem. Na katar i kaszel na wszelki wypadek zawsze antybiotyk ( najtańszy, wiec nawet jak nie użyję to nie będzie szkoda wyrzucić!). Zakazała mi karmić piersią dziecko, bo ma już rok i po co mam się poświęcać dla niego!!! Właśnie szukam innego lekarza, mimo, że chodzę do niej ...

Właśnie szukam innego lekarza, mimo, że chodzę do niej ponad 15 lat ( najpierw ja a teraz z dziećmi).
Nie dokształca się, bo najnowsze wytyczne np WHO dotyczące żywienia niemowląt są jej obce i je wręcz podważa a jej zdanie jest najlepsze.
A jak jest coś powazniejsze4go to kieruje do szpitala, żeby nie ponosić odpowiedzialności.

Miła, uprzejma, bez humorów. Zawsze spędza tyle czasu z pacjentem ile potrzeba. Jak coś nie rozumiem to wyjaśni, prywatnie zawsze mnie przyjmuje kiedy zachodzi taka konieczność. Jednak nie potrzebnie zbyt dużo mówi o swojej religijności. Na jej biurku leżą podziękowania za datki od ojca Rydzyka. Ale to jej sprawa, jej kasa. Tylko niepotrzebnie potępia kogoś kto np. stosuje antykoncepcję czy nie chodzi do kościoła.

Żaden lekarz nie poświecił nam tyle czasu, wiele dowiedzieliśmy się o zapobieganiu oraz jak postępować z dzieckiem alergikiem.

Pani doktor jest szczera, miła, uprzejma. Bez problemu przepisuje skierowanie na badania. Jest godnym zaufania lekarzem na pewno nie zdziera jeżeli chodzi o wizytę prywatną. Ma dobre serce i cierpliwość do pacjentów.

Wspaniały człowiek i świetny lekarz! cierpliwa,uprzejma - moje dzieci leczy od 17 lat!

Jest szczera,mówi co myśli-to często boli,ale dla dobra dziecka jest najlepsze.Mnie też nieraz "zjechała",ale zawsze przyznawałam jej rację-często po długim czasie.Nie zawsze jest miła,ale na 100%mogę ją polecić matkom,które chcą dobra swojego dziecka.

Polecam, naprawde warto,mila pogodna Pani Doktor :)

Polecam, naprawde warto,mila pogodna Pani Doktor :)

Szczera, miła, uprzejma. Bez problemu przepisuje skierowanie na badanie. Jest godnym zaufanie pediatrą i przyjmując prywatnie na pewno nie zdziera. Bezsprzecznie lekarka z dobrym sercem.

Jeśli bezgranicznie zawierzyć Pani doktor, to nawet potrafi być miła, jeśli podasz w wątpliwość jej diagnozę, albo zechcesz usłyszeć diagnozę innego lekarza... odczujesz to boleśnie. Wiem coś o tym. Nikt nie jest nieomylny-jak się okazało Pani Doktor też.

Ten lekarz zajmuje sie glownie szprycowaniem dzieci antybiotykami, byle katar, antybiotyk. Pani Danuta Tlałka slynela tez z tego ze zniechecala mloda matki do karmienia piersia. Wiele kobiet tak zniechecila.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Krosno"?

Era-Med Przychodnia Lekarska
Korczyńska 49