lekarz Danuta Trybuś

Laryngolog

Pani dr od początku wizyty wydawała się mieć nieco ironiczne podejście do mojej osoby. Czułem się lekceważony a momentami nawet wykpiony. Kazała mi usiąść na krześle do badania i przez dłuższą chwilę rozmawiałem z plecami Pani dr. Co do kompetencji również mam poważne obawy, myliła podstawowe operacje chirurgiczne, a ich nazwy błędnie zanotowała. Mnóstwo czasu zajęło Pani dr odnalezienie odpowiedniego sprzętu do drobnego zabiegu. Ostatecznie skompletowała jakiś amatorski zestaw o bardzo chwiejnej konstrukcji (!) Czarę goryczy przelał wyjątkowy brak empatii Pani dr. Wiedziała lepiej czy mnie boli czy nie, oraz ...

Czarę goryczy przelał wyjątkowy brak empatii Pani dr. Wiedziała lepiej czy mnie boli czy nie, oraz jak bardzo kręci mi się w głowie.
Finalnie w stanie poważnych zaburzeń równowagi opuściłem gabinet.

Na temat swojej choroby nie dowiedziałem się niczego nowego.

Leki otrzymałem zgodnie z wynikami badań - bez zastrzeżeń.

Stanowczo odradzam usługi Pani doktor.

Bardzo konkretna lekarka. Po szczegółowym zbadaniu przedstawia pacjentowi szczegółowo stwierdzoną chorobę czy nieprawidłowości. Miła. Ma też b.dobre podejście do dzieci. Polecam.

Polecam.