lekarz Danuta Wasilewska-Zienkiewicz

Pulmonolog

Tylko polecenia warta!!! Znam od wielu lat,wie co czyni i jak pomoc.

Tylko polecenia warta!!! Znam od wielu lat,wie co czyni i jak pomoc.

Byłam u pani doktor w związku z problemami z oddychaniem, które pojawiały się mimo zażywania leków przeciwalergicznych. Lekarz pierwszego kontaktu podejrzewał astmę. Pani doktor na pierwszy rzut oka zdiagnozowała u mnie depresję (utwierdziła się w tym przekonaniu, gdy przyznałam, że rzeczywiście był taki epizod w moim życiu) i tym uzasadniła duszności, które bardzo utrudniały mi życie. Powiedziała, że spirometria nie wygląda najgorzej jak na palacza (nie słuchając dalszych wyjaśnień, że palenie rzuciłam parę lat wcześniej). W trakcie wizyty zrobiła sobie około pięciominutową przerwę na rozmowę telefoniczną (słuchając jej odniosłam wrażenie, że nie była to sprawa nie cierpiąca zwłoki) tylko po to, aby na koniec stwierdzić, że alertec musi mi wystarczyć. O ironio jest to "moja pani doktór" z dzieciństwa, do której na prawdę lubiłam chodzić.
Zmarnowałam czas i kupę nerwów na tę ostatnią wizytę. Poczułam się jak ostatnia idiotka i na dodatek hipochondryczka. FAKTYCZNIE jest to lekarka o bardzo kompleksowym podejściu do choroby (duszności wywołane depresją - może czas na specjalizację z psychiatrii...) dla pacjentów o stalowych nerwach i dużym poczuciu własnej wartości (szczególnie jeżeli chodzi o wiedzę z medycyny - żeby w razie potrzeby mieć siłę się kłócić w sprawie diagnozy).
Na szczęście są lekarze, którzy podchodzą do pacjenta obiektywnie, bez wydawania wyroku przed badaniem i wywiadem. Okazało się, że jednak mam astmę, a wydłużony czas diagnozy, kosztował mnie więcej cierpień niż to warte.
Ogólnie nie polecam - chyba, że ktoś na prawdę chce się nabawić depresji...;)

Leczę się u pani doktor Wasilewskiej-Zienkiewicz już parę ładnych lat i bez zawahania mogę ją polecić wszystkim zmagającym się z chorobami płuc i alergią. Pani doktor jest konkretna, rzetelna, miła i przede wszystkim jest świetnym specjalistą. Dzięki odpowiedniemu leczeniu moje problemy z alergią praktycznie zniknęły.

Najlepszy lekarz jakiego znam:)rzetelny, godny zaufania, pomocny, życzliwy i kompetentny:) gorąco polecam:)

gorąco polecam:)