lekarz Danuta Więcek-Włodarska

Kardiolog, Pediatra

Na polecam,zero podejścia do pacjenta ,zero empatii,brak kultury, bardzo małomówna, wszystko mi się nie podobało, jeszcze nigdy nie byłam tak zawiedziona ,córka również.

Nie wnikam w wiedzę medyczna Pani Doktor jednak traktowanie pacjenta pozostawia wiele do życzenia... Pierwsza rzecz, zero jakiegokolwiek przywitania się z dzieckiem, jakiejkolwiek rozmowy, zero tłumaczeń. Pani Doktor zebrała wywiad następnie poprosiła nas o przejście do drugiego pomieszczenia. Burkneła pod nosem aby rozebrać dziecko, osłuchała je, następnie kiwnela głową aby dać dziecko na ,,lóżko". Gwałtownie przyłożyła głowice z zimnym żelem do klatki piersiowej siedzącego dziecka, czym dziecko się przestraszyło i zaczęło płakać. 2 latek musiał się położyć, jednak był przestraszony i cały czas płakał. Słowa jakie padły z ust Pani ...

Pierwsza rzecz, zero jakiegokolwiek przywitania się z dzieckiem, jakiejkolwiek rozmowy, zero tłumaczeń. Pani Doktor zebrała wywiad następnie poprosiła nas o przejście do drugiego pomieszczenia. Burkneła pod nosem aby rozebrać dziecko, osłuchała je, następnie kiwnela głową aby dać dziecko na ,,lóżko". Gwałtownie przyłożyła głowice z zimnym żelem do klatki piersiowej siedzącego dziecka, czym dziecko się przestraszyło i zaczęło płakać. 2 latek musiał się położyć, jednak był przestraszony i cały czas płakał. Słowa jakie padły z ust Pani doktor w zaistniałej sytuacji:
- on powinien znać swoje miejsce w szeregu
- czy Wy jesteście rodzicami?!
- czy chodzisz do przedszkola? Dziecko odpowiedziało że nie, na co Pani Doktor ,,No to najwyższa pora"
- dziecko w płaczu powtarzało że się boi i że nie chce się położyć, komemtarz Pani Doktor ,, ty tutaj nie jesteś od decydowania czego chcesz a czego nie, masz wykonać polecenie"
- ,,ja się zajmuje dziećmi od 30 lat wiem co mówię i dziecko powinno wiedzieć gdzie jest jego miejsce"
Dla nas taki ton do 2 latka jest poniżej jakiejkolwiek normy, biorąc pod uwage że była to wizyta prywatna a od takich oczekuje się conajmniej czasu i podejścia do dziecka. Badanie zostało przerwane słowami Pani Doktor ,,trzeba to będzie powtórzyć jak będzie bardziej ogarnięty i będzie mógł wykonywać polecenia,,.
Na pytanie ile mamy zapłacić usłyszeliśmy,, za co tutaj Pani chce płacić..." wystarczyło po prostu zwykle nic.
Pierwszy raz spotkaliśmy się z takim podejściem... 2 letnie dziecko nie rozumie jeszcze wielu rzeczy, a żeby je zbadać trzeba mieć podejście, a nie na samym starcie potraktować dziecko jak powietrze.

Cudowna kobieta! Spokojna, wszystko tłumaczy, radzi -co ważne nie tylko kardiologicznie, ale i pediatrycznie. Mimo, że chodzimy do niej do publicznej przychodni zawsze poświęca dużo uwagi i czasu, co może, to załatwi. Zdecydowanie polecam!

Zdecydowanie polecam!

NIE POLECAM. Zero podejscia do dzieci, jak ktos taki moze nazywac sie kardiologiem dzieciecym...Ta Pani stwierdzila ze mam niegrzeczne dziecko, poniewaz wiercilo sie podczas badania usg serca, no dziwne ze 6tygodniowy niemowlak sie wierci... Po czym stwierdzila ze wczesniaki juz takie sa nerwowe ze wszystko wymuszaja i musi byc po ich mysli i ze ona go nie moze dokladnie zbadac. Za wizyte z ktorej nic oprocz tego ze moje dziecko jest niegrzeczne nie wynioslam zaplacilam 140zl. Porazka

Lekarz godny polecenia, wspaniałe podejście do pacjenta i dobre tłumaczenie choroby.Warto się zgłosić, gorąco polecam, najlepszy kardiolog na Śląsku!

Doktor Dusia to przesympatyczna osoba, taka ciepła i łagodna. Poznałam ją 18 lat temu i jest dla mnie wzorem lekarza.