lekarz Danuta Wybraniec

Internista

Bardzo dobra, rzetelna, fachowa i empatyczn lekarka starająca się pomóc pacjentowi. Polecam Panią Doktor

Polecam Panią Doktor

Nie mogę ocenić kompetencji, których nie miałem okazji poznać. Niestety sposób rozmowy z pacjentem to jakieś nieporozumienie. Pani doktor zasugerowała wszystkim w poczekalni, że są nieinteligentni. Gdy wyjaśniłem jej że na okrzyk "do internisty" nie wstałem, bo logicznie myślący inżynier z czyrakiem spodziewałby się raczej okrzyku "do chirurga". Oczywiście w rewanżu dostałem "trzeba było powiedzieć w rejestracji z czym pan idzie" mówiąc to pani doktor trzymała w ręku skierowanie z opisem mojego problemu. Ubolewam, że mój pierwszy od wielu lat kontakt ze służbą zdrowia kończy się w ten sposób.