lekarz Danuta Żabicka

Laryngolog, Audiolog, Foniatra

2,9
2,9

W mojej opinii dobry lekarz. Zaangażowana i poświęca wiele czasu nad chorym. Nastawiona pozytywnie.

Pani dr. nie jest zbyt miła dla pacjentów. Byłam u niej kilka razy i za każdym razem na twarzy Pani Doktor rysuje się niezadowolenie. Chyba Pani Doktor wypaliła się zawodowo skoro każdy pacjent to ktoś na kogo się już patrzeć nie może.

LEKARZ KTORY po obejrzeniu gardła i migdałkow stwierdził raka....powiedziała to bez ogrodek jakby to było zwykle przeziebienie. zmieniłam lekarza pełna obaw i zalu.... okazalo sie to zwyklym objawem wysiłku przy porodzie( powiekszenie migdałkow). NIE POLECAM NIE MILA NIE KOMPETENTNA, NIELUDZKA...

Jest nie miła.Nie robi dodatkowych badań(bo nie będzie się ośmieszać cytuje słowa Pani doktor).Nie polecam!

brak komentarza dlatego ze jestem osobą nie zadowoloną z traktowania pacjentów

brak komentarza dlatego ze jestem osobą nie zadowoloną z traktowania pacjentów

polecam! bardzo dobry laryngolog.Zna się na rzeczy .dobre podejście do pacjenta. trafna diagnoza.

Bardzo nieprzyjemny lekarz.Powiem tak od 2 tyg.moj 8 miesieczny synek choruje na zapalenie ucha i Pani doktor aczkolwiek lekarzem bym jej nie nazwala odmowila przyjecia mojego synka na wizyte a poza tym strasznie mnie zezwala.zastanowcie sie dobrze zanim wybierzecie tego lekarza

Bylam prywatnie u lekarza, nie pomogl mi w leczeniu migdalka,jeszcze mial pretensje,ze mialam odruch wymiotny i nie widzial nic na migdalkach:(NIE POLECAM:(Wzial kase a nie pomogl w ogole:(Brak profesjonalizmu:(

Bardzo sympatyczna pani doktor i już po kilku godz po wizycie po zaaplikowaniu leków na moje strasznie bolące ucho czują się lepiej

Chodze do Pani doktor z dzieckiem 6 letnim synem jest troszke do dzieci oschła ale jej diagnozy są jak narazie trafne zobaczymy co dalej.,...