dr n. med. Danuta Zalewska-Rydzkowska

Endokrynolog

Wspaniały lekarz specjalista . Dzięki niej i zalecane mu leczeniu ,żyje i funkcjonuje. Zawsze bardzo miła i spokojnie wysłuchuje dolegliwości Cierpliwie tłumaczy i zawsze stara się być pomocna . Ludzie którzy narzekają niech sami skontrolują swoje zachowanie i oczekiwania .

Cierpliwie tłumaczy i zawsze stara się być pomocna .
Ludzie którzy narzekają niech sami skontrolują swoje zachowanie i oczekiwania .

TO JESZCZE RAZ MALGORZATA,DLACZEGO CI CO ZLE SIE WYRAZAJA O PANI DOKTOR SIE NIE PODPISZA! ZASTANAWIAJĄCE GDYBYM BYLA PANIA DOKTOR NIE PODAROWALABYM I ODDALA SPRAWE DO SADU

ZASTANAWIAJĄCE
GDYBYM BYLA PANIA DOKTOR NIE PODAROWALABYM I ODDALA SPRAWE DO SADU

LUDZIE O CO WAM CHODZI !!!JA JESTEM PANSTWOWA PACJENTKA PANI DOKTOR OD 7 LAT ZAWSZE TRAFIA DOBRZE Z LECZENIEM A JESTEM NAPRAWDE POWIKLANYM PRZYPADKIEM,A MOZE TRZEBA TEZ SPOJRZEC Z INNEJ STRONY MOZE PANSTWO OCZEKUJECIE CUDU UZDROWIENIA,MNIE PANI DOKTOR ZAWSZE DOBRZE TRAKTUJE I LECZY A PACJENTKA JESTEM PANSTWOWA! MAŁGORZATA

MAŁGORZATA

Chodziłam do Pani doktor przy problemach z tarczycą, wyprowadziła mnie z nadczynności a kiedy wpadłam w niedoczynność nie wiedziała co ze mną zrobić i przy kompletnie rozjechanych hormonach i fatalnym samopoczuciu kazała szukać innych przyczyn mojego stanu. Oczywiście ich nie znalazłam ale trafiłam za to do lekarza który wyprowadził moją tarczycę na prostą i teraz dopiero czuję że żyję. Do Pani Rydzkowskiej na pewno nigdy nie wrócę.

Chodziłam do tej pani ale na pewno nigdy tam nie wrócę...

Chodziłam do tej pani ale na pewno nigdy tam nie wrócę...

Podejrzenie postawienie złej decyzji. Sprawa wyląduje w sądzie. Całkowity brak kompetencji. Nie polecam nikomu..

Wredna baba, gdyby miała problemy z tarczycą, to by wiedziała , jak czuje się chory. Wtedy, szukała by pomocy nawet u Pana Boga!!!. Najlepiej to do niej prywatnie chodzić i kasę płacić, tego by chciała. Ta Pani, to lekarz bez powołania!!!

polecam kompetentna z ogromna wiedza w dziedzinie endokrynologii,zawsze serdeczna wspanialy lekarz

Z taką ignorancją i brakiem szacunku do pacjenta jeszcze się nie spotkałam. Zapisano mnie, bez większych problemów do dr Rydzkowskiej na wizytę ze skierowaniem ze szpitala. Pani doktor była bardzo miła,szybko zapisała leki na nadczynność tarczycy, dodatkowo zaleciła stosować niesteroidowe leki przeciwzapalne przepisując paracetamol( to nie jest lek przeciwzapalny). Miałam się zjawić po dwóch miesiącach do kontroli. I tu zaczęły się schody- chcąc się zarejestrować ponownie na wizytę usłyszałam, że do pani doktor wszystkie miejsca są już zajęte - DO KOŃCA ROKU. Na nic zdało się tłumaczenie,że pani doktor kazała mi przyjść po dwóch miesiącach. W końcu pani w rejestracji powiedziała,że mam przyjść jak doktor będzie przyjmować i zapytać czy zostanę przyjęta. Tak też zrobiłam i żałuję! Od momentu wejścia zostałam zignorowana, pani doktor zachowywała się tak jakby mnie nie było. Po pytaniu czy mnie przyjmie - powiedziała krótko- nie, proszę przejść przez rejestrację. Próbowałam wytłumaczyć, że to się nie uda, bo wszystkie miejsca są zajęte do końca a ona kazała mi przyjść po dwóch miesiącach na kontrolę. Usłyszałam w odpowiedzi, że próbuję wymusić na niej przyjęcie :):)a są przecież LIMITY itd - cała litania. W końcu otworzyła mi drzwi na korytarz i po prostu wyprosiła z gabinetu. Poprzednia wizyta trwała może trzy minuty , teraz tyle czasu pani dr nie miała. Zostałam bez lekarza i szukać muszę prywatnego endokrynologa bo zależy mi na czasie. Zostałam ładnie urządzona przez naszą służbę zdrowia. Nie polecam !!!

Pani doktor-ogromna wiedza,kompetencje,poświęca pacjentowi dużo uwagi,potrafi słuchać i w sposób zrozumiały i kulturalny przedstawić chorobę oraz sposób leczenia,a przede wszystkim LEKARZ O WIELKIM SERCU."Człowiek naprawdę szczęśliwy może być tylko wtedy,kiedy obdaruje drugiego człowieka d o b r ą c h w i l ą "-dziękuję za wszystkie "dobre chwile".