lekarz Danuta Zielińska

Laryngolog, Audiolog, Foniatra

Nie polecam tego lekarza Arogancka,niemiła,brak jakiejkolwiek empatii.Pierwszy raz w życiu spotkałam się z tak niemiłym podejściem do pacjenta.

Nie miła, leczy na podstawie widzi mi się, a nie na podstawie badań, bo ich nie zaleca. Nie polecam.

Szczerze polecam, miałam problemy z uchem, długo walczyłam również z innymi pilskimi laryngologami, nikt nie umiał mi pomóc. Teraz czuję się o niebo lepiej. Lekarz wzór do naśladowania! A do tego po prostu miła osoba.

Bylem u Pani doktor kilka tygodni temu. Pełen profesjonalizm, spokój, trafna diagnoza, leki dobrze dobrane, bo poskutkowały. Miła, opanowana. Polecam.

Szczerze polecam!!! Fachowa, miła, bardzo mi pomogła!

Szczerze polecam!!! Fachowa, miła, bardzo mi pomogła!

W nagłej sytuacji musiałam skorzystać z porady, stąd też wizyta prywatna. Problem dotyczył mojego 5 letniego synka. Zostaliśmy przyjęci bez problemu. Pani Danuta wysłuchała co się dzieje, badając tłumaczyła mojemu synkowi co będzie robiła. Wytłumaczyła jak należy postępować z chorym uchem, jak ma przebiegać leczenie. Zostałam poinformowana, że w razie potrzeby będzie służyć radą, bez pobierania dodatkowej opłaty. Zaoferowałąrównież badanie słuchu w poradni. Wcześniej byłam też na wizycie w ramach NFZ.Pani lekarz wówczas też wszystko wyjaśniła. Jeśłi chodzi o czas, z pewnością poświęciła go trochę mniej niż podczas wizyty prywatnej, co wynika z dużej różnicy w ilości pacjentów i co oczywiście mi się nie podoba.Niestety tak wygląda nasza służba zdrowia.

Nie polecam. Fatalne podejście do pacjenta, nie słucha co pacjent ma do powiedzenia, byle szybko go spławić.

Nie polecam.

byłam z synkiem 3 letnim w ramach NFZ, wizyta max 5 minutowa, nawet dobrze do gardła mu nie zajrzała, a jak dowiedziała się, że jest prawdopodobnie alergikiem, to wszystkie objawy na alergię zgoniła, nawet dziecka dobrze nie badając, nieuprzejma, ledwo weszliśmy to miałam wrażenie, że jak najszybciej chce nas się pozbyć, NIGDY NIKOMU JEJ NIE POLECĘ

Wyjątkowa kobieta, która pomógła mi w uciążliwej chorobie dziecka. Polecam!

Wyjątkowa kobieta, która pomógła mi w uciążliwej chorobie dziecka. Polecam!