lekarz Danuta Żołnowska

Lekarz rodzinny, Pediatra

2,5
2,4
2,7

Zdecydowanie nie polecam. Zapytana o pewien rodzaj leczenia zrobiła wielkie oczy, że się nie spotkała z takim(!), mimo że jest powszechnie znanymi sposobem leczenia pewnego schorzenia. Boi się podjąć jakąkolwiek decyzję, wtedy wysyła do kolejnego lekarza byle tylko nic nie musiała firmować wlasnym nazwiskiem. Notorycznie spóźniona, nigdy nie przyjmuje pacjentów na czas, nie jeden raz czekałam z godzinną obsuwą... A jeszcze jedno: zalecała mi usg jamy brzusznej, "no ale to już na swój koszt" dodała... żenada.

doktor ostatnimi czasy coraz bardziej nerwowa, niesympatyczna, marudząca, mimo iż nie ma żadnych podstaw do takiego zachowania wobec pacjentki. odmawia wystawiania skierowań do specjalistów, twierdząc że nie widzi podstaw i że sama się tym zajmie. z kolei gdy prosze o skierowanie na badania (mając ku temu podstawy) to odsyła do specjalisty, gdzie czeka sie miesiącami albo latami w kolejce. zawsze wszystko tłumaczy NIE WIDZĘ WSKAZAŃ albo SA LIMITY NA NFZ. nie podoba mi sie jej zbytnia sklonnosc do dawania antybiotykow, i to na wirusy, na które antybiotyki nie dzialaja! raz ...

nie podoba mi sie jej zbytnia sklonnosc do dawania antybiotykow, i to na wirusy, na które antybiotyki nie dzialaja! raz słyszałam historię, jak jednemu pacjentowi na przeziębienie zaordynowała 5-6 leków - przecież to może człowieka wykończyć!

Nie zgadzam się z innymi opiniami na temat Pani doktor moim z daniem to najlepszy lekarz jaki może być Pani Doktor zna się na tym co robi gdybym od razu pojechała do Pani Doktor z dzieckiem a nie do innego szpitala to by moje dziecko żyło proszę nie pisać bzdur na jej temat bo to co piszecie to jest śmieszne

po pierwsze spóxnia sie do pracy więc po co zapisy na godzinę jak trzeba czekać na PANIĄ doktor ja akurat pracuję i urywam się z pracy aby z dzieckiem pójść do lekarza i okazuje się że muszę czekać bo hrabiny jeszcze nie ma. A moze tak ona uszanowałaby mój czas. Później jest przerwa na kawę, śniadanie i pół godziny na prywatne telefony. szkoda gadać, na pacjęta jest 10 minut i wszystko odbywa sie po łepku. nie poleca ja juz zmieniłam lekarza i teraz jestem zadowolona.

Zawsze marzyłem o takim lekarzu rodzinnym, który z troską i bezinteresownie zajmie się moim zdrowiem i będzie potrafił z wyprzedzeniem przewidzieć pewne niebezpieczeństwa zdrowotne, których ja sam nie dostrzegam i których być może nie widzą inni lekarze, bo tak jest wygodniej. Chętnie zajmę miejsce pana poniżej, bo ze swojej przychodni jestem niezadowolony :) Chcę dożyć w pełni zdrowia do 67 lat aby dopracować do emerytury. Zdrowie to posag, na który nie warto żałować czasu i pieniędzy.

Tragedia.... przychodząc na badania które potrzebne są w pracy, na studia wynajduje choroby które w rzeczywistości nie mają miejsca, przez co wydłuża się czas potrzebny na zdobycie potrzebnego zaświadczenia lekarskiego. Jeżdżąc po szpitalach i prywatnych przychodniach inni lekarze badający mnie byli zaskoczeni że kogoś z takimi wynikami (były lekkoatleta) można w ogóle podejrzewać o takiego typu choroby, wszędzie słyszałem że jestem okazem zdrowia. Mimo to dzięki szanownej Pani Żołnowskiej musiałem tracić czas i pieniądze na kompletnie niepotrzebne badania. Na szczęście przeniosłem się już do innej przychodni. Zdecydowanie NIE polecam.

jeśli chcecie mieć kompetente leczenie to napewno nie u tej pani.mój synek wylądował w szpitalu-nie polecam.

Brak mi slow nie nadaje sie na lekarza rutyniara!Tygodniowemu dziecku na katar przepisala 12 zastrzykow kilka syropow i krople po wezwaniu prywatnego lekarza skonczylo sie na wodzie morskiej a zastrzyki u takiego maluszka mogly skonczyc sie tragicznymi powiklaniami polecam emeryture!!!!!

Udaje że pracuje, siedzi i tyle. szkoda gadać

Udaje że pracuje, siedzi i tyle. szkoda gadać

Pani doktor jest bardzo miłą, sympatyczną i ciepłą osobą. Fachowo zajmuje się pacjentem, bez problemu wypisuje skierowania do poradni (w przeciwieństwie do niektórych, którzy z niewiadomych przyczyn nie chcą dawać skierowań, są uparci i trudni w odbiorze), jest zawsze uśmiechnięta. Widać, że lubi swoją pracę. Jeśli trzeba to zleca badania, szczerze i w trosce o pacjenta odradza pacjentowi korzystanie z USG w przychodni, które jest stare i może być szkodliwe dla pacjenta.