dr hab. n. med. Danuta Zwolińska

Nefrolog, Pediatra

Kiedy moja córka była w klinice jako małe dziecko to tylko dzięki takim ludziom jak Pani Profesor nigdy nie bała się szpitala a przeleżała w klinice z przerwami 4 lata. Dziś córka ma 28 lat i do dziś wspomina chwile w szpitalu bez cienia niechęci. WIELKIE DZIĘKI PANI PROFESOR!!!!

Dziś córka ma 28 lat i do dziś wspomina chwile w szpitalu bez cienia niechęci.
WIELKIE DZIĘKI PANI PROFESOR!!!!

Wspaniały myślący Lekarz. Ma świetne podejście do dzieci jak również do rodziców. Cierpliwa, wnikliwa. Umie słuchać i pocieszyć.

polecam pania profesor hab nauk med Danute zwolinska lekarz z powołania znałem pania profesor od 1985r najlepszy pedjatra nefrolog we wrocławiu ta pani zasluguje na miano lekarza 2011 roku orfer z usmiechem pacjen poprzszczepie nerki 14 lat Tomasz Paweł Puciłowski lat dzis 31 tel 756161132 lub 517373306 postaw na człowieka nie na wyglad