lekarz Darek Belka

Świetny lekarz, super podejście do pacjenta.... zero stresu, wszystko bardzo profesjonalnie. Umówiona wizyta dotyczyła silnych bóli podbrzusza po ciążach pozamacicznych...Dr. szybko znalazł przyczynę i skutecznie pomógł. POLECAM

Wszystkim gorąco polecam, lekarz z powołania

Wszystkim gorąco polecam, lekarz z powołania

Byłam pierszy raz u tego lekarza w Przychodni MASTERMED OLEŚNICY i jestem bardzo zadowolona miłą obsługą , badaniem USG oraz lekarz udzielił Mi wszelkie informację ten lekarz przyjmuje z zamiłowania do swojej pracy . POLECAM

polecam chociaż jest mężczyzną,delikatny,cierpliwy,duża wiedza,potrafi odpowiedzieć na zadawane pytania i wutłumaczyć problem,naprawdę leczy!!!! warto

Warto wydać 100 zł i być porządnie zbadana , pan Darek Belka najlepszy lekarz na jakiego trafiłam, na prawdę polecam

uprzejmy,kompetentny,poświęca dużo czasu pacjentce-USG,WYWOŁYWANIE MIESIĄCZKI,ANTYKONCEPCJ/RÓWNIEŻ "PO",CYTOLOGIA,HTZ,LECZENIE STANÓW ZAPALNYCH,POMÓGL!!!!!!