lekarz Daria Błaszkiewicz

Neurolog

Pani doktor jest wzorem lekarza. Zachowuje się jak zwykły człowiek i rozumie problemy zwykłego człowieka. Nie jest nadęta i nie chodzi z głowa zadartą do góry jak niektórzy. Traktuje ludzi bardzo dobrze, po ludzku no i potrafi słuchać. To jest lekarz z powołania. Tacy lekarze powinni być podawani jako przykład dla młodych medyków. Polecam panią Doktor przez duże D.

jestem ogromnie wdzięczna osobie ,która poleciła mi Panią Doktor,ponieważ jest lekarzem godnym polecenia - pełen profesjonalizm i przede wszystkim jest ciepłym,serdecznym człowiekiem ,który słucha swoich pacjentów.

Pełen profesjonalizm: szybko uśmierzony ból, skierowanie na badania specjalistyczne i diagnoza. Polecam!

Pani Doktor - dziękuję za to, że po wizytach u wielu lekarzy - dopiero Pani wykryła moją chorobę i powiedziała mi pani co mi jest. Teraz wreszcie wiem jak mam się leczyć. To Pani wreszcie posłuchała tego co mam do powiedzenia. Dziękuję.

Świetna osoba, kompetentna, szybka i uprzejma. Bardzo ludzkie i życzliwe podejście do pacjenta. Dziękuję bardzo.

Wciąż poszukujesz "Neurolog Imielin"?

Jolanta Surmacz-Kampa

Neurolog dziecięcy
NZOZ NEUROMEDICA
Korczaka 10
40-338 Katowice
NZOZ Neuromedica
Paprocańska 137d
40-338 Tychy
CENTRUM DIAGNOSTYKI I TERAPII "In Corpore"
ulica Puchały 4
40-750 Katowice
NZOZ Przychodnia Nr 4 Sp. z o. o.
al. Niepodległości 45
Poradnia nr 1