lekarz Daria Błaszkiewicz

Neurolog

Pani doktor jest wzorem lekarza. Zachowuje się jak zwykły człowiek i rozumie problemy zwykłego człowieka. Nie jest nadęta i nie chodzi z głowa zadartą do góry jak niektórzy. Traktuje ludzi bardzo dobrze, po ludzku no i potrafi słuchać. To jest lekarz z powołania. Tacy lekarze powinni być podawani jako przykład dla młodych medyków. Polecam panią Doktor przez duże D.

Pełen profesjonalizm: szybko uśmierzony ból, skierowanie na badania specjalistyczne i diagnoza. Polecam!

jestem ogromnie wdzięczna osobie ,która poleciła mi Panią Doktor,ponieważ jest lekarzem godnym polecenia - pełen profesjonalizm i przede wszystkim jest ciepłym,serdecznym człowiekiem ,który słucha swoich pacjentów.

Świetna osoba, kompetentna, szybka i uprzejma. Bardzo ludzkie i życzliwe podejście do pacjenta. Dziękuję bardzo.

Pani Doktor - dziękuję za to, że po wizytach u wielu lekarzy - dopiero Pani wykryła moją chorobę i powiedziała mi pani co mi jest. Teraz wreszcie wiem jak mam się leczyć. To Pani wreszcie posłuchała tego co mam do powiedzenia. Dziękuję.

Bardzo dobry neurolog. Do takiego lekarza aż chce się iść. Szkoda tylko, że są kolejki. Pani doktor dostrzega nie tylko ciało ale i ducha.

Pani Neurolog przez duże N - bardzo miła i potrafi właściwie podejść do pacjenta. Prowadzi dokładny wywiad i kieruje na odpowiednie badania. Mam tylko nadzieję, że pomoże mi w moich dolegliwościach ( napiszę później)

pierwszy neurolog ktory gruntownie zebrał wywiad, wykonał mozliwe w gabinecie badania i dał skierowania na badania, aby wykluczyc najgorsze podejrzenia. Wizyta zarowno prywatna jak i publiczna. Podejscie identyczne! Szczerze polecam!. Rzeczowa, konkretna, mila, budzaca zaufanie z ludzkim podejsciem.

Swietna lekarka. W ciagu roku zrobilem wszystkie mozliwe badania, w poszukiwaniu problemu. Kompetentna, uprzejma i konkretna.

Pani Doktor jest kobietą, która rozumie ludzi. Jest miła, uprzejma, ma dużą wiedzę i traktuje pacjentów jak LUDZI. Polecam wszystkim wizytę u Pani Doktor. Takich lekarzy powinno być więcej !!!!!!!!!

Wciąż poszukujesz "Neurolog Imielin"?

Jolanta Surmacz-Kampa

Neurolog dziecięcy
NZOZ NEUROMEDICA
Korczaka 10
40-338 Katowice
NZOZ Neuromedica
Paprocańska 137d
40-338 Tychy
CENTRUM DIAGNOSTYKI I TERAPII "In Corpore"
ulica Puchały 4
40-750 Katowice
NZOZ Przychodnia Nr 4 Sp. z o. o.
al. Niepodległości 45
Poradnia nr 1