lek. dent. Daria Borzyszkowska-Kowalska

Pani Daria jest profesjonalna, miła i... świetnie rwie zęby:)Szczerze polecam!!Chodzę do Niej już kilka lat

Panią stomatolog polecam w 100% Gdzie indziej chcieli mi wyrwać ząb, a Pani Kowalska zrobiła go w 2002 r. i do dnia dzisiejszego nie mam(odpukać)z tym zębem problemu. Tylko u Niej leczę zęby.

Bardzo dobra obsługa, szybkie i przede wszystkim skuteczne leczenie zębów. Polecam.

Pani Kowalska leczyła mi kilka zębów,robiła to tak nieudolnie,że po zakończonym leczeniu wywiązał się stan zapalny okostnej,wszystkie zęby trzebabyło leczyć ponownie.Za poprawki źle plpmbach, które założyła źle liczyła jak za normalną wizytę.Jedynkę zrekonstruowała tak,że ząb wystawał do przodu odchylony od pozostałych. Wszystko oczywiście odpłatnie.Nie polecasm nikomu.

Wydałam sporo pieniędzy na leczenie kanałowe w tym gabinecie. Sądziłam, że zęby są wyleczone. Niestety opinia innego stomatologa uświadomiła mi, że jest inaczej. Zęba nie udało się uratować.

dopiero trzeci raz byłam z synem i muszę powiedzieć że mój synek jest zachwycony i nie chce chodzić gdzieś indziej .Pani Daria ma podejście do dzieci pozdrawiam i polecam.

Bardzo miła pani:) Jestem zdecydowanie zadowolona z wizit - a muszę przyznać, że z moimi zębami to dość często goszczę w jej gabinecie:P Jedyny minus to terminy... długo się czeka na wizytę. No i wiadomo gdyby było odrobinę taniej ...

Bardzo dobra detystka chyba na chojnicach to numer 1 terminy przyjec same za siebie mowia polecam.....:)

bez zastrzeżeń ,bardzo miła osoba i podejście do pacjenta pozytywne

bez zastrzeżeń ,bardzo miła osoba i podejście do pacjenta pozytywne

Ta Pani bardzo dobrze wyleczyła mi zęby. Mam plomby już od kilku lat i nadal wszystko jest ok.